عالمی: تغییرات متعدد سرمربی استقلال باعث ایجاد مشکلات فراوانی شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایمان عالمی‌یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره مربی‌ آینده آبی‌پوشان گفت: هر کسی که انتخاب می‌شود، باید به او فرصت داد تا ارزش‌ها و توانایی‌‌‌های خودش را مشخص کند.

ایمان عالمی‌اظهار کرد: اگر از نامجومطلق در مسابقات لیگ قهرمانان استفاده نمی‌شد،‌ کسی نمی‌فهمید که این مربی چقدر توانایی دارد. امیدوارم مربی آینده استقلال بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

وی ابراز کرد: ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم. امیدوارم سرمربی خوبی روی کار بیاید و با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم،‌ فکر می‌کنم استقلال بتواند در فصل آینده موفقیت آمیز عمل کند.

عالمی‌درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: من در ابتدا باید از آقای نامجو مطلق تشکر کنم که با وجود تمامی‌مشکلاتی که بود، هدایت استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا بر عهده گرفتند.

وی تصریح کرد: آقای سعادتمند طبق قولی داده بودند موفق شدند تا حدودی تیم را حفظ کنند و بازیکنان جدیدی اضافه کردند. در حال حاضر پنجره نقل و انتقالاتی بسته شده است و باید به محض شدن باز شدن این پنجره، قراردادها ثبت شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآورشد: ما در باشگاه خودمان مشکلات زیادی داریم و امیدوارم با یک نگاه ویژه از طرف وزارت ورزش و ارگان‌های دیگر، استقلال شرایط بهتری به دست بیارود.

او ادامه داد: ما نایب قهرمان لیگ برتر شدیم و در جام حذفی نیز نایب قهرمان شدیم و در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردیم. باید یک مربی روی کار بیاید که چندین فصل در تیم حضور داشته باشد و هواداران به مربی فرصت کار بدهند.

عالمی‌خاطرنشان کرد: تغییرات متعدد سرمربی تیم باعث ایجاد مشکل شده است. این فقط به سرمربی تیم خلاصه نمی‌شود و تغییرات بازیکنان هم به تیم ضربه زده است. وزارت ورزش نگاه ویژه‌ای روی پرسپولیس داشته است و توانسته تیم خوبی شود. من به پرسپولیس تبریک می‌گویم که توانسته عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید