عالمیان: کرونا باعث شده که وضعیت اردوها نامشخص باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نوشاد عالمیان ملی‌پوش تنیس روی میز درباره عدم برگزاری اردوی تیم ملی و ارتباطش با سرمربی تیم ملی گفت: شیوع کرونا باعث شده که وضعیت اردوها نامشخص باشد. واقعاً وضعیت خطرناکی را شاهد هستیم و اگر غفلت شود، ممکن است منجر به ابتلای ملی‌پوشان به کرونا شود.

نوشاد عالمیان اظهارکرد: درست است که هنوز اردویی تشکیل نشده، اما با جمیل لطف‌الله‌نسبی در ارتباط هستیم و او هر روز وضعیت ملی‌پوشان از جمله من را پیگیری می‌کند.

عالمیان که سابقه حضور در المپیک‌های ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو را دارد، درباره شانس کسب سهمیه بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو گفت: شیوع کرونا باعث شده که برگزاری مسابقات انتخابی در هاله‌ای از ابهام باشد. با این وجود دوست دارم یکبار دیگر به المپیک بروم و در این خصوص هت‌تریک کنم.

وی درباره امضای قرارداد با تیم فراسنج تهران به منظور حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز اظهار داشت: فراسنج سال گذشته نیز در لیگ حضور داشت و با ترکیبی از بازیکنان رده‌های سنی امید، جوانان و نوجوانان تیم خوبی را تشکیل داد و بازی‌های خوبی را ارائه کرد.

او خاطرنشان کرد: مسئولان این تیم امسال تصمیم ‌گرفته‌اند با قدرت بیشتری در لیگ حضور پیدا کنند و تیم را برای قهرمانی ببندند. بر همین اساس نیز به دنبال جذب چند ملی‌پوش هستند و من هم با آنها قرارداد امضا کردم.

وی درباره آخرین وضعیت تمرینات گفت: تمرینات خوبی را به همراه نیما در فرانسه داریم و شرایط‌مان هم خوب است. اینجا هم با توجه به شیوع کرونا، پروتکل‌های بهداشتی به دقت زیادی رعایت می‌شود و ما هم مراقب هستیم تا دچار مشکل نشویم.

عالمیان با بیان اینکه مبلغ قراردادش راضی کننده است، درباره اینکه شنیده می‌شود مشکل بیمه‌اش نیز حل شده گفت: این مسئله به همراه شغل همیشه یکی از دغدغه‌هایم بوده، چرا که به هر حال عمر دوره قهرمانی بالاخره به پایان می‌رسد و پس از آن نیاز داریم که شرایط خوبی را در زندگی شخصی داشته باشیم. خوشبختانه با صحبت‌هایی که با مسئولان فراسنج داشته‌ام، مشکل بیمه من و برادرم نیما حل شده و دیگر از این بابت دغدغه‌ای نخواهیم داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید