عاشوری: سقوط کردن به گروه خون نساجی و هوادارانش نمی‌خورد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نوید عاشوری بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه آقای فکری کاپیتان استقلال و یکی از بازیکنان با تداوم فوتبال ایران بودف گفت: حالا هم با کادری اسمی‌و قوی وارد نساجی شده و من در این مدت می‌بینم خیلی جدی و باانگیزه کار می‌کنند.

نوید عاشوری با تاکید بر اینکه آقای فکری یک مربی مصمم و باانگیزه است که مطمئن هستم در نساجی موفق خواهد شد، اظهار کرد: ما یکی از تیم‌هایی هستیم که فوتبال تهاجمی‌و شورانگیزی در لیگ بازی کردیم و بازی آخر خودمان را هم ۳ بر صفر از ماشین‌سازی بردیم.

عاشوری با اشاره به اینکه سقوط کردن به گروه خون نساجی و هوادارانش نمی‌خورد، تصریح کرد: نساجی بهترین هواداران ایران را دارد. خیلی به من لطف و محبت نشان دادند و می‌دهند. من هم می‌خواستم ثابت کنم که برای نوید عاشوری همه چیز پول نیست.

وی ابراز کرد: بازیکنان نساجی و هم‌تیمی‌هایم می‌توانند شهادت بدهند. وقتی در تمرینات شنا می‌رویم من چند تا اضافه می‌روم و می‌گویم این دو تا هم برای تیم ملی! یا وقتی استارت سرعتی می‌زنیم، یکی اضافه می‌زنم و می‌گویم این هم برای تیم ملی! خیلی انگیزه دارم و می‌توانم به تیم ملی کمک کنم به شرط آن که دعوت شوم.

هافبک نساجی خاطرنشان کرد: دوست داشتیم بازی با استقلال در حضور هواداران برگزار شود چون تماشاگران ما هم به استادیوم می‌آمدند. بازی بدون حضور هواداران چندان لذت بخش نیست، خصوصا هواداران نساجی که پرشور هستند.

او با تمجید از عملکرد کادر فنی نساجی تصریح کرد: تیم ما بعد از حضور محمود فکری و همکارانش شرایط خوبی پیدا کرد و نتایج نساجی در بازی‌های اخیر کیفیت عملکرد فکری و دیگر اعضای کادر فنی را نشان می‌دهد.

عاشوری خدا رو شکر در این چند بازی اخیر روند خوبی داشتیم و همه تلاش خود را بکار می‌گیریم که در بازی‌‌‌های آینده هم به این روند ادامه دهیم. جایگاه واقعی نساجی حضور در تیم‌‌‌های رده بالای جدول است به این خاطر که این فصل ارایه گر بازی‌‌‌های خوبی در برابر حریفان بودیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید