عارف باقرزاده: مشکلات ما از همان ابتدای لیگ آغاز شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عارف باقرزاده سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر با بیان اینکه گذر زمان موجب می‌شود تا تیم‌ها شرایط بهتری پیدا کنند، گفت: هنوز چند هفته بیشتر از مسابقات نگذشته است و زمان زیادی تا پایان مسابقات باقی مانده است.

عارف باقرزاده تیم ما تغییرات زیادی داشت و برای رسیدن به هماهنگی و انسجام نیاز به زمان داریم. ضمن اینکه ما دو بازیکن برزیلی هم در ترکیب خود داریم که آنها باید با شرایط ایران و تیم هماهنگ شوند.

وی افزود: درمورد شکست تیمش در هفته ششم مقابل هراز آمل اظهار داشت: بازی خوبی بود و آملی‌ها بهتر از ما بازی کردند و توانستند به پیروزی برسند. ما هم تمام تلاش خود را به کار گرفتیم، اما برخی عوامل موجب شد تا نتوانیم به هدف خود دست پیدا کنیم.

عارف باقرزاده ادامه داد: مشکلات ما از همان ابتدای لیگ آغاز شد؛ چند بازیکن کلیدی ما به دلیل مصدومیت نتوانستند درست و کامل در ترکیب قرار بگیرند و به همین دلیل فرصت هایی را از دست دادیم.

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر ادامه داد: تیم ما متشکل از جوانانی است که در کنار آنها چند بازیکن باتجربه هم قرار دارند. اگر بازیکنان کلیدی ما در ترکیب نباشند، کار برای ما سخت خواهد بود.

عارف باقرزاده عنوان کرد: مشکلاتی در تیم ما وجود داشت که تلاش کردیم به کمک بازیکنان خارجی آن مشکلات را رفع کنیم. فکر می‌کنم تا حدود زیادی در این امر موفق بودیم و باید تلاش کنیم در آینده بهتر باشیم.

عارف باقرزاده درمورد بازی هفته هفتم تیمش مقابل شهرداری گنبد، گفت: گنبدی‌ها والیبال بلد هستند و بازی مقابل آنها همیشه سخت است. آنها امسال کمی‌از شرایط ایده آل دور بودند، اما در همین شرایط موفق شدند سپاهان را مغلوب کنند. این نشان می‌دهد که اگر آنها را دست کم بگیریم قطعاً بازنده خواهیم شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید