عابدینی: چرا وضعیت فدراسیون فوتبال کماکان نامعلوم هست؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر عابدینی رییس سابق فدراسیون فوتبال درباره اینکه برای آینده فدراسیون فوتبال چه شخصیتی با چه ویژگی می‌تواند سکان را در دست بگیرد؟ گفت: فرصت را باید به کسانی بدهیم که از نظر عنوان مشکلی ندارند. تحصیلکرده‌اند و با فوتبال غریبه نیستند.

امیر عابدینی افزود: پتانسیل اقتصادی را درک می‌کنند و مدیریت اقتصادی را می‌دانند. افرادی که جوان هستند. جویای نام نیستند، دارای نام هستند و حاضرند سینه خود را مقابل مشکلات سپر کنند و مسایل را حل کنند و فوتبال مملکت را پیش ببرند. تعداد این افراد در حال حاضر کم نیست. باید این فرصت را ایجاد کرد.

عابدینی در پاسخ به اینکه چرا وضعیت فدراسیون فوتبال کماکان نامعلوم هست؟ ابراز کرد: الان فدراسیون فوتبال در شرایط سرپرستی اداره می‌شود و با این احوال، شرایط از زمانی که ما رییس فدراسیون منتخب داشتیم، به نظر من بهتر شده است. لیگ برگزار شده و دارد ادامه پیدا می‌کند. لیگ یک هفته آینده تمام می‌شود و تکلیف تیم‌های صعود کننده مشخص می‌شود. روند مسابقات، روند خوبی را به خودش گرفته.

وی ادامه داد: مسأله آقای کی‌روش به نظرم از مسائلی بود که باید به کارنامه این سرپرستی نمره داد. به هرحال آقای کی‌روش قبول کرد که تعامل کند. شما می‌دانید که بحث طلب آقای کی‌روش از ۲۰۰ هزار یورو داشت به ۳۵۰ هزار یورو می‌رسید. به خاطر شکایتی که کرده بود و هرروز ما دچار پنالتی و جریمه می‌شدیم. این کار، کار درستی بود. برنامه‌ریزی دارند، می‌کنند برای بقیه مسایل مثل تیم ملی و تیم جوانان و در حال سازماندهی هستند.

عابدینی همچنین در پایان صحبت هایش یادآورشد: من این خبرها را تعقیب می‌کنم و احساس می‌کنم که این فعالیت‌ها رضایت‌بخش است و قابل تقدیر. امیدوارم اصحاب فوتبال هم این روزها رضایت بیشتری داشته باشند. ضمن اینکه بحث اساسنامه، یک بحث اصولی است که باید حل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید