عابدینی: پرسپولیس و استقلال بااین نظام حکومتی به قهقهرا می‌روند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر عابدینی پیشکسوت فوتبال ایران بابیان اینکه آقای نبی به دلیل حضور در فدراسیون فوتبال از حضور در هیئت‌مدیره استعفا کرد، گفت: من آقای نبی را آدم باهوشی می‌دانم. یعنی اگر نبی تشخیص داده که پرسپولیس را نمی‌شود درست کرد، حتماً نمی‌شود.

امیر عابدینی با اشاره به اینکه با این نظام مدیریتی، پرسپولیس و استقلال دیگر قابل جمع کردن نیستند، اظهارکرد: با این وضعیت همه ساله سیر نزولی را طی می‌کنند و به قهقهرا می‌روند.

عابدینی توضیح داد: با سیستم و مدیریتی که آنجا حاکم است و شرکت‌هایی که صدا و سیما برای کمک به دو تیم تأسیس کرده، حق و حقوق فوتبال پرداخت نمی‌شود.

وی اضافه کرد: اگر دو باشگاه را به یک بنگاه اقتصادی واگذار کنند، شاید از این شرایط نجات پیدا کنند وگرنه اتفاق بهتری رخ نخواهد داد اما نمی‌دانم چرا ابتدای هر سال می‌گویند واگذار می‌کنیم، اما نمی‌کنند!

عابدینی با تاکید بر اینکه متأسفانه فوتبال به کلاف سردرگمی‌تبدیل شده و خدا کند بتوانند مشکلاتش را زودتر حل کنند تا کمی‌سر و سامان بگیرد، تصریح کرد: در دوران ریاست‌جمهوری‌های مختلف، ابتدای کار می‌گویند این دو باشگاه واگذار می‌شوند و ۸ سال که تمام می‌شود و نفر بعدی روی کار می‌آید باز هم چنین وعده‌هایی را می‌شنویم، اما هرگز شکل اجرایی به خود نمی‌گیرد.

وی درباره اصلاحات ایجاد شده در اساسنامه فدراسیون فوتبال و حذف رای وزیر ورزش از مجمع این فدراسیون گفت: این اتفاق باید سالها قبل رخ می‌داد. بنده جزو کسانی بودم که مرتب از وزرای ورزش می‌خواستم که جایگاه فنی و تخصصی در فدراسیون‌ها به سازمان تربیت بدنی یا وزارت ورزش ارتباطی ندارد.

عابدینی ادامه داد: ما عادت کرده ایم که حرف منطق را قبول نمی‌کنیم و در نهایت با فشار دیگران مجبوریم که تن به اصلاحات قانونی بدهیم. من این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید