عابدینی: مدیران باید از خودخواهی و منیت خارج شوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر عابدینی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: بعضی‌ها باور دارند خودشان می‌توانند مشکل را حل کنند. ما به اجماع و خرد جمعی احترام نمی‌گذاریم و هرکسی ساز خودش را می‌زند. این بدترین نوع مدیریت است.

امیر عابدینی با بیان اینکه باید خودمان را از خودخواهی و منیت خارج کنیم، اظهارکرد: باید کفاشیان را باور داشته باشیم. باید از کفاشیان بخواهند. مطمئنم بلافاصله مسئله اساسنامه حل می‌شود. کفاشیان این کار را بلد است.

عابدینی افزود: از چند مدیر زبده مثل دادکان، خبیری و عزیزی خادم بخواهیم و آنها را کنار کفاشیان بگذاریم تا اساسنامه را جمع کنند. اساسنامه قابل جمع شدن است. تعجب می‌کنم چرا نبی (دبیر کل فدراسیون فوتبال) دست روی دست گذاشته است. آقای بهاروند باید فقط به سازمان لیگ برسد. مشکل به نظر من قابل حل است.

وی افزود: چند نکته هست که باید اهالی فوتبال به آن رسیدگی کنند. محمد دادکان یک زمانی گفت یک سال فوتبال را تعطیل و همه چیز را سازماندهی و برنامه ریزی کنید. ببینید چقدر وضعیت از هم پاشیده شده است که دادکان این نکته را می‌گوید. چه نسخه ای بنویسیم فوتبال از بحران خارج شود؟ هر روز یک بحران به فوتبال اضافه می‌شود.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه عدم کارایی مدیران فعلی باعث شده دستپاچگی در تصمیمات رخ بدهد، تصریح کرد: متاسفانه هنوز جواب فیفا را هم نداده ایم و برنامه ای برایش تنظیم نکره ایم که فیفا را قانع کنیم.

او ادامه داد: در همین حال پرونده بزرگ سرمربی سابق تیم ملی هم در فیفا مطرح می‌شود. آنرا جواب نداده ایم که احضاریه آمده دوستان ما باید پاسخگوی دستگاه قضایی باشند. اشکالی هم ندارد ولی پنهان شدن پشت قوانین فوتبال زشت است.

عابدینی خاطرشنان کرد: هیچگاه فیفا نمی‌تواند بگوید اگر کسی در فدراسیون کار می‌کند مصونیت دارد و این را به همه مطالبی که ممکن است از یک شخصیت حقوقی سر بزند تعمیم بدهد. نمی‌شود پشت قوانین«من درآوردی» قایم شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید