عابدزاده: مردم از دروازه‌بان استقلال و پرسپولیس انتظار زیادی دارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به اینکه استقلالی‌ها می‌گویند عابدزاده استقلالی است و پرسپولیسی‌ها هم شما را به خودشان منتصب می‌کنند شما طرفدار کدام تیم هستید؟ گفت: وقتی بحث پرچم ایران و تیم ملی مطرح می‌شود، استقلال و پرسپولیس زیر مجموعه این پرچم قرار می‌گیرند آبی و قرمز برای همه محترم هستند و به هر حال مردم این تیم‌ها را دوست دارند ولی همانطور که توضیح دادم همه باید به هم کمک کنیم تا یک تیم ملی خوب داشته باشیم چون استقلال و پرسپولیس هستند که شاکله تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

احمدرضا عابدزاده در پاسخ به اینکه دلیلی اینکه خیلی از مدافعان معتقد بودند وقتی شما درون دروازه می‌ایستید خیالشان راحت است، چه بود؟ اظهار کرد: این‌ها بستگی به نوع تمرینات دارد زمانی که فوتبال بازی می‌کردم و حتی همین حالا برای خودم تمرینات جداگانه داشتم اگر تیم عصرها تمرین می‌کرد من یک ساعت و نیم صبح‌ها تمرین داشتم زمانی که در تام اصفهان بودم این کار را شروع کردم و وقتی به استقلال و سپس پرسپولیس رفتم این رویه را ادامه دادم.

وی یادآورشد: مردم از دروازه‌بان استقلال و پرسپولیس انتظار زیادی دارند و من هم این موضوع را خوب فهمیده بودم تمرینات جداگانه و پرفشاری انجام می‌دادم تا همیشه در سطح بالایی باشم خوشحالم با همین رویه 15 سال تیم ملی فوتبال ایران را درون دروازه راحتت کرده بودم الان پسرم هم همین شرایط را دارد.

عابدزاده ادامه داد: پسرم در پرتغال و در تیم ماریتیمو 4 سال است که بازی می‌کند و او هم همین شیوه را در نظر گرفته است چند وقت پیش وقتی با تیم ملی از اردو برگشت راهی دانمارک شد و با یک مربی مخصوص سه روز تمرینات ویژه انجام داد. او از جیبش هزینه کرد تا خودش موفق شود. این انتظار برای همه فوتبالیست‌ها و دروازه‌بانان به خصوص در تیم‌های پر طرفدار وجود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید