طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران در قطر از نگاه سایت footpack فرانسه

در ارتباطبا لباس‌‌‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر، سایت footpack فرانسه، کمتر از ده ماه دیگر، جام جهانی ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. رقابتی که همه منتظر آن بودند و فرصتی برای ایران برای بازی در ششمین مرحله نهایی تاریخ خود خواهد بود. ایران با ستاره‌هایی چون طارمی‌و قدوس توانست در دیدار برابر عراق به برتری برسد تا اولین تیم از آسیا باشد که راهی جام جهانی می‌شود.

تیم ملی فوتبال ایران هم‌چنین اولین کشوری است که البسه خود را برای جام جهانی انتخاب کرده است. از ابتدای دهه ۲۰۰۰، فدراسیون ایران دائماً اسپانسرها و برندهای لباس خود را تغییر داده است. در بیست سال گذشته کمتر از ده تغییر صورت گرفته است. در حالی که ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ پیراهن‌‌‌های آدیداس را بر تن کرده بود و اکنون برند ایرانی تامین کننده البسه ایران برای جام جهانی است.

پیراهن خانگی به این ترتیب دارای یک نوار سبز افقی در سطح سینه است که نشان فدراسیون را در خود جای داده است. نواری که به سمت لوگوی می‌رود و قرمز می‌شود تا رنگ‌های پرچم کشور را به یاد بیاورد. رنگ‌هایی که هم در لبه آستین و هم در سطح یقه و روی شانه‌ها دیده می‌شود. در پهلوها، یک حاشیه سبز ظاهر می‌شود.

رنگ دوم تیم ملی فوتبال ایران برای جام‌جهانی نیز قرمز تعیین شده است.

بنابراین ایران اولین تیمی‌است که پیراهن‌‌‌های خود را برای جام جهانی ۲۰۲۲ ارائه می‌کند. تیم‌‌‌های دیگری که به ویژه با نایک، آدیداس یا PUMA قرارداد دارند، باید چند هفته یا چند ماه دیگر منتظر بمانند تا لباس خود را معرفی کنند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید