طباطبایی: کار ساخت خانه کاراته را به زودی شروع کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در خصوص وضعیت خانه کاراته عنوان کرد: کارهای حقوقی این کار در حال انجام است. زمینی در مجموعه تختی در نظر گرفتیم و مذاکراتی را با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران انجام دادیم.

حسن طباطبایی اظهار کرد: در حال پیگری یکسری موضوعات حقوق و اداری هستیم که به کندی پیش می‌رود، اما با حمایت مسئولان فکر می‌کنم زمینی در این مجموعه در اختیار بگیریم و کار ساخت خانه کاراته را شروع کنیم.

وی در خصوص برگزاری اردوهای تیم‌های ملی کاراته بانوان و آقایان اظهار داشت: در حال تلاش هستیم حمیده عباسعلی را برای تکمیل مراحل درمانی به آلمان اعزام کنیم. هنوز زمان دقیق سفر او مشخص نشده و به دنبال تهیه بلیت هستیم. سایر ملی‌پوشان دختران نیز با کادرفنی در ارتباط هستند.

طباطبایی ادامه داد: کار را در دوران کرونا رها نکردیم و ملی‌پوشان تحت نظر هستند و کارهای آماده‌سازی خود را انجام می‌دهند. باید در روزهای آینده شرایط کرونا را ارزیابی کنیم و ببینیم پروتکل‌ها برای آغاز اردوها چگونه خواهد بود. اولویت ما شروع اردوها در تهران است و اگر بتوانیم شرایط را مهیا کنیم و وضعیت کرونا نیز اجازه بدهد، اردوهای خود را در آبان ماه آغاز خواهیم کرد.

وی در خصوص انتخاب کادرفنی تیم‌های پایه گفت: برنامه‌های مربیان را دریافت کردیم و صحبت‌های ابتدایی را با برخی دوستان در بخش دختران و پسران انجام دادیم. در حال حاضر منتظر هستیم تا ببینیم شرایط کرونا به چه شکل خواهد بود و وضعیت برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا به چه شکل خواهد شد. بر اساس اعلام کنفدراسیون آسیا قرار است اواسط اسفندماه مسابقات در کویت برگزار شود، اما وضعیت کرونا به نحوی است که باید منتظر بمانیم.

طباطبایی در خصوص وضعیت جداسازی سالن شماره ۹ مجموعه ورزشی انقلاب عنوان کرد: کارهای جداسازی در حال انجام است و در هفته گذشته در این خصوص با کیکاوس سعیدی، دبیرکل کمیته ملی المپیک جلسه داشتم. در حال حاضر کار انجام دیوار حائل بین ما و فدراسیون بوکس تقریبا انجام شده است. بحث رختکن و سرویس‌های بهداشتی باقی مانده که امیدوارم این کار را تا یک ماه آینده به سرانجام برسانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید