طباطبایی: مدیریت سال‌‌‌های گذشته عامل ورشکستگی فوتبال شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هادی طباطبایی پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص شکایت آقای ویلموتس گفت: نتیجه بی توجهی به فوتبالی‌ها این می‌شود که می‌بینید. شما ببینید آیا یکبار برای تدوین اساسنامه از بچه‌‌‌های فوتبالی نظر خواسته اند؟

هادی طباطبایی اظهارکرد: مدیران ما را نگاه کنید آیا اینها فوتبالی بوده اند یا فوتبالی شده اند؟ متاسفانه ما در فوتبال ما برای آدم‌ها رزومه درست می‌کنیم اما از فوتبالی‌ها استفاده نمی‌کنیم.

طباطبایی تصریح کرد: آقایان این همه سال به فوتبال پایه توجهی نکردند و بعد به سراغ مربی ای رفتند که گران ترین مربی تاریخ فوتبال جهان شده است.

وی ابراز کرد: آقای ویلموتس که کلا ۴ بازی سرمربی تیم ملی بود، دو بازی با هنگ کنگ و کامبوج را برد و به راحتی دو میلیون یورو پول گرفت و الان هم شکایت کرده تا ۳ برابر این پول را هم بگیرد.

طباطبایی با اشاره به اینکه مدیریت چند سال گذشته فوتبال، ما را به جایی رسانده که الان فوتبال مان کاملا ورشکسته است، اضافه کرد: اساسنامه طوری نوشته شده بود که همه می‌توانستند به انتخابات ورود کنند، جز فوتبالی ها. هر کس می‌خواست رییس باشد باید ۱۰ امضا از خودشان داخل فدراسیون بگیرد؛ کجای دنیا برای فوتبالیست‌ها این قوانین را می‌گذارند؟

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه دوستان یک واژه در ذهن افراد جا انداختند؛ تعلیق! هرچه می‌شود می‌گویند فیفا تعلیق مان می‌کند، ادامه داد: اما کسی نیست بگوید دخالت مدیران دولتی با نظارت فرق دارد؟ ما این همه پول می‌دهیم و می‌گیریم اما همیشه بدهکار هستیم و کسی هم دقتی روی این امر ندارد.

طباطبایی با اشاره به شکل مدیریت فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: این روزهای فوتبال ایران ضعف مدیریت فدراسیون بوده است. در مقطع زمانی کارلوس کی‌روش، او بر فوتبال ما مدیریت کرد و ما مدیریتی روی کی‌روش نداشتیم. به همین دلیل رفتن او تبعات زیادی به دنبال داشت و میان این مربی با وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و نفرات دیگری تنش ایجاد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید