طاهری: می‌خواستم برای پرسپولیس ورزشگاه ۱۲۰ هزار نفری بسازم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی‌اکبر طاهری مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در برنامه ما ساخت یک مجموعه ورزشی بزرگ با یک ورزشگاه ۱۲۰ هزار نفری مسقف وجود داشت، گفت: ما سال اول مشکلاتی را در درفشی‌فر داشتیم. به خاطر همین سراغ ورزشگاه شهید کاظمی‌رفتیم و توانستیم با کمک شهرداری این ورزشگاه را برای پرسپولیس بگیریم.

علی‌اکبر طاهری اظهار کرد: برای این هدف کار‌های اولیه را هم انجام دادیم و مذاکراتی را داشتیم، حتی چند محل را هم برای این مجموعه ورزشی کامل دیدیم که فرصت برای کار فراهم نشد.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس افزود: ما حتی با شهرداری جلساتی داشتیم که در محل ورزشگاه درفشی‌فر یک هایپر بزرگ تاسیس کنیم تا درآمد این موضوع به پرسپولیس برسد. ما روی تبلیغات پیراهن، دور زمین، تلویزیون و … برنامه داشتیم.

طاهری با اشاره به اینکه می‌خواستیم بازی‌ها و تمرینات پرسپولیس را از شبکه و کانال خودمان با گزارشگر اختصاصی انجام بدهیم که به قسمتی از این مسئله هم رسیدیم، ولی تکمیل نشد، ادامه داد: حتی برنامه بود که قسمتی از سهام باشگاه به هواداران برسد تا درآمد عالی برای باشگاه باشد.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه من نه بازنشسته تامین اجتماعی هستم، نه خدمات درمانی و نه نیرو‌های مسلح. یعنی مشکلی بابت بازنشستگی ندارم، اضافه کرد: من خودم، خودم را بیمه کرده‌ام و هر زمانی بخواهم می‌توانم به کار برگردم.

طاهری با بیان اینکه حضور در باشگاه پرسپولیس و خدمت به هواداران این تیم یک افتخار است و دوست دارم به هواداران پرسپولیس خدمت کنم، تصریح کرد: برای برگشتن به پرسپولیس بحث علاقه من نیست، مسئولان ورزش باید تصمیم بگیرندو اینطور نیست که من چه دوست دارم.

وی همچنین در واکنش به توهینی که از سوی گرشاسبی در این برنامه به او شده نیز گفت: من نشنیدم اما گفتند که فحش داده است. صدا را برایم قطع کرده بودند. از کوزه هر آن برون تراود که در اوست. در شان خودم نمی‌دانم به ایشان حرفی بزنم. من در آن برنامه هم گفتم که حرفی با ایشان ندارم. اگر مسائل مالی است که حسابدار و بازرسی به آن ورود کند و هر چیزی است باید متخصصان ورود کنند تا ببینند چه کسی راست می‌گوید.

طاهری ادامه داد: ایشان یک بار هم مصاحبه کرده بودند که حتی پول آسیایی هم بعد از ایشان به باشگاه آمده پس چرا الان ادعا می‌کند که در دوره‌اش کلی پول در باشگاه ذخیره کرده و این پول‌ها کجاست؟ وقتی تناقض‌های ایشان را گفتم ناراحت شد. من که نرفتم پارلمان برای بازگشتم امضا جمع کنم! این را که گفتم بهم ریخت!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید