طاهری: مدیران ظاهرا جرات پیدا کردند به مربیان جوان بها دهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بیژن طاهری مربی اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال هم دو سال است که با چنین مشکلاتی درگیر است و باید این مسایل اصلاح شود اما من می‌خواهم به موضوع مهم‌تری اشاره کنم و خطاب به آقای سعادتمند مدیر عامل استقلال بگویم شما در این باشگاه نقش پدر خانواده را برای تیم و بازیکنانش دارید، کدام پدر می‌آید عیب‌های فرزندانش را جار می‌زند؟!

بیژن طاهری افزود: چرا باید با چنین کاری گزگ دست رقیبان بدهیم؟ با حرف‌هایی که سعادتمند در مورد قلیان زد باعث شد که استقلالی‌ها نتوانند مقابل رقیبشان پرسپولیس سربلند کنند و مدام با کنایه از قلیان و… خطاب به ما استقلالی‌ها حرف می‌زنند و می‌گویند خود مدیرعامل باشگاه شما چنین حرف‌هایی زده است.

وی تصریح کرد: آقای سعادتمند واقعا نمی‌دانید که در فوتبال ۸۰ درصد بازیکنان و اعضای کادرفنی سایر تیم‌ها قلیان می‌کشند؟! حتی برخی مذاکرات پای قلیان انجام می‌شود بعد شما آمده‌اید و عیب فرزندتان را بلند بلند بیان می‌کنید! از پدر خانواده که مدیرعامل استقلال بوده بعید بود که چنین حرف‌هایی بزند.من از این صحبت‌های مدیرعامل استقلال خیلی ناراحت شدم.

طاهری در مورد اینکه چرا سه تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا با سرمربیان جوان و بدون مدرک و یا سرمربی موقت حاضر شدند، اظهار داشت: مهم‌ترین موضوع بحث ویروس کرونا بود که باعث شد فوتبال ایران و آسیا در این فصل آنقدر طولانی شود و شاهد چنین اتفاقاتی در برخی تیم‌های ایرانی بودیم. اینکه به مربیان جوان بها داده شود و آنها وارد چرخه مربیگری شوند خیلی خوب است اما این جوانگرایی در مربیگری باید کارشناسی شده و اصولی انجام شود.

مربی اسبق تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه در حال حاضر برخی از مربیان جوان که در لیگ قهرمانان حاضر شدند حتی مدرک مربیگری هم نداشتند،ابراز کرد: برخی از آنها قبل از انتشار ویروس کرونا بازیکن بودند و اکنون سرمربی شدند.

طاهری گفت: برخی از مدیران عامل ظاهرا دل وجرات پیدا کردند که به مربیان جوان بها بدهند اما برخی از آنها فکر می‌کردند که در این بازی‌ها تیم‌شان شانسی ندارد و می‌خواستند بگویند مربیان جوان را به تیم‌ها آوردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید