طاهری: دوست دارم در تیمی‌باشم که آرامش بیشتری داشته باشم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بیژن طاهری مربی فصل گذشته تیم فوتبال سایپا درباره قطعی شدن جدایی‌اش از این تیم گفت: پس از پشت سر گذاشتن یک فصل پُرفشار و پُراسترس، حالا می‌خواهم در تیمی‌باشم که آرامش بیشتری داشته باشم.

بیژن طاهری افزود: من به‌عنوان مربی و حتی به اندازه سرمربی استرس دارم. یادم می‌آید در بازی با سپاهان که داور هفت دقیقه وقت اضافه گرفت، با شورت ورزشی از دقیقه ۹۰ به بعد با شورت ورزشی به اتوبان شهید ستاری رفتم، چون نمی‌توانستم از استرس زیاد کنار زمین باشم و خوشبختانه آن بازی هم مساوی شد.

وی درباره دوران فعالیتش در تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: من در استقلال دو سال با شفر کار کردم و در آنجا فقط من و اشکان نامداری مربیان ایرانی کادر فنی بودیم. مسئولیت ما خیلی سنگین بود و باید خیلی چیزها را حل می‌کردیم.

وی ادامه داد: اتفاقات زیادی رخ می‌داد که تلاش می‌کردیم دیگران متوجه نشوند، با این حال تیم خوب بازی می‌کرد و یک جام هم گرفتیم. واقعاً در استقلال سختی کشیدیم. من پس از دو فصل سخت دوست داشتم از حاشیه‌ها و خیلی چیزهای دیگر دور باشم، چون کار کردن در استقلال اعصاب فولادی می‌خواهد به همین دلیل تصمیم به حضور در سایپا گرفتم.

طاهری یادآورشد: دوران حضور در سایپا برای من خوب بود و باید از مصطفی مدبر (مدیرعامل پیشین باشگاه سایپا) تشکر کنم که با وجود عدم کسب نتایج خوب در ۱۰ بازی، از تیم حمایت کرد. از حبیب کاشانی هم تشکر می‌کنم که نشان داد مدیری فوتبالی و لایق است. من برای ابراهیم صادقی و دیگر افراد در مجموعه سایپا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم نتایج خوبی بگیرد.

طاهری در ادامه یادآور شد: در سایپا این فرصت دست داد تا با بازیکنان جوان کار کنم. باید شهامت ابراهیم صادقی را تحسین کنم که از بازیکنان جوان استفاده کرد و آنها می‌توانند فصل بعد و در سال‌های آینده بیشتر خودشان را نشان دهند. سایپا هم می‌تواند به همه تیم‌های مطرح و سرشناس بازیکن بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید