طاهرخانی: علت جدا شدنم از استقلال را باید از مسئولان باشگاه بپرسید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهین طاهرخانی مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چه تصمیمی‌برای آینده اش گرفته است عنوان کرد: از شب گذشته هم خیلی‌ها با من تماس گرفته اند ولی فعلا یکی دو روز صبر می‌کنم و بعد از آن تیم جدیدم را مشخص خواهم کرد.

شاهین طاهرخانی اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که هر وقت به من فرصت رسید کم نگذاشتم، الان هم آنقدر از خودم مطمئن هستم که مطمئن باشید به هر تیمی‌بروم کار را می‌گیرم. همانطور که گفتم هیچ ادعایی ندارم ولی عیار بازیکن خوب در بازی بزرگ مشخص می‌شود، خدا را شکر در بازی‌‌‌های بزرگ مربی از من راضی بود.

وی ادامه داد: فصل قبل در بازی با الریان، بازی با الکویت و… برای تیم بازی کردم. از ۱۰ بازی که برای استقلال بازی کردم فقط ۱ بازی را باختیم که آن هم مقابل الاهلی بود که پنالتی صد در صد را برای ما نگرفتند.

طاهرخانی در خصوص دلایل جدایی ناگهانی اش از استقلال اظهار داشت: در ابتدا می‌خواهم از کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر کنم.اینکه چرا از استقلال جدا شدم را باید از مسئولان باشگاه و مسئولان فنی تیم سوال کنید. من در این مدت تمرین کردم، در بازی‌‌‌های دوستانه حاضر شدم و همه چیز خوب بود اما به یکباره شاهد تغییر رفتارها شدم.

وی با بیان اینکه وقتی با کادر فنی صحبت کردم و دلایل تغییر رفتار آنها را پرسیدم گفتند اگر این شرایط را دوست نداری به باشگاه برو و رضایتنامه بگیر! ابراز کرد: وقتی این صحبت را شنیدم باورم نشد، ۲-۳ روزی در تمرینات تیم شرکت نکردم و به باشگاه رفتم و متوجه شدم باشگاه به من اعلام عدم نیاز کرده است. وقتی من را نمی‌خواهند و تمایل ندارند که در تیم بمانم، وقتی به یک بازیکن جوان که کوه انگیزه است بی توجهی می‌شود و خیلی راحت می‌گویند برو، من هم می‌روم.

طاهرخانی یادآور شد: ابتدای همین فصل از باشگاه الشحانیه قطر پیشنهاد داشتم و این باشگاه نامه رسمی‌برای جذب من زد، در آن زمان آقای سعادتمند اعلام کرد تیم به تو نیاز دارد و تو جوان و سرمایه باشگاه هستی، در اینجا بمان و قراردادت را هم تمدید کن.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید