طالقانی: با کسانی که چوب لای چرخ فوتبال ملی می‌گذارند برخورد قانونی می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رییسه فدراسیون درباره وضعیت هیات فوتبال تهران گفت: موضع فدراسیون، موضع قانون و اساسنامه است. در این باره‌ توضیحات ارائه شده و با هرگونه بی اخلاقی و بیان غیر واقع، طبق قانون برخورد خواهد شد.

عبدالکاظم طالقانی درباره وضعیت برگزاری مجامع عمومی‌و انتخاباتی فدراسیون و اصلاح اساسنامه اظهارکرد: کلیه رویدادهای مدنظر در جدولی و به شکل منظم به فیفا ارسال شده است.

طالقانی با بیان اینکه نکته مهم در این باره مشارکت کامل اعضای مجمع است، ابراز کرد: امیدوارم‌ در نهایت با خرد جمعی اساسنامه به خوبی مراحل به روزرسانی اش را طی کند.

وی درباره روزهای تعطیلی فوتبال در سراسر جهان تصریح کرد: متاسفانه در این شرایط شاهدیم چند نفر که مدتهاست است در بزنگاه‌ها فعال می‌شوند، در خلا برگزاری مسابقات‌ فوتبال، به جای ارائه اخبار مثبت و بیان حقایق در سطح جامعه، همچنان به پمپاژ شایعات غلط علیه فوتبال ملی مشغول هستند.

طالقانی با بیان اینکه از مراجع قضایی و امنیتی درخواست می‌کنم‌ به موضوع ورود کرده و با یافتن سرنخ هایی که سبب ساز این روند غلط شده، برخورد کنند، اضافه کرد: سوال واضح من این است که باید مشخص شود چه کسانی از ناآرامی‌و متشنج کردن فضای فوتبال در این سال‌ها سود برده اند؟

وی با اشاره به اینکه این گروه بی توجه به آثاری که رفتارشان در جامعه می‌گذارد، با اهداف مشخص چوب لای چرخ فوتبال ملی می‌گذارند، یادآورشد: فوتبال دلخوشی مردم است و این افراد شادی مردم را دوست ندارند.

طالقانی با طرح این سوال که چرا باید رد پای برخی شایعات هدفمند به یکباره در چند شبکه مخالف دیده شود و چه ارتباطی میان آنها است؟ گفت: در صورتی که به روند فعلی خود ادامه بدهند، قطعا مدارک و مستندات را در این باره ارائه خواهیم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید