طالبی: بازی تیم‌‌‌های حساس باید از شبکه سراسری پخش شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشید طالبی بازیکن سابق تراکتور و سپاهان با اشاره به دیدار این هفته تراکتور برابر سپاهان و عدم پخش بازی در شبکه‌های سراسری گفت: در آمار هوادار و جذب تماشاگر، تیم‌های تراکتور و سپاهان در کنار پرسپولیس و استقلال هستند، به همین دلیل انتظار می‌رود این بازی را از شبکه سراسری پخش شود.

فرشید طالبی با بیان اینکه این اقدام به خاطر احترام به تیم‌هایی که قهرمان می‌شوند اظهار کرد: این کار مهم به فوتبال ما در کنار سرخابی‌ها ارزش می‌دهند باید انجام شود. این که چرا این تک بازی نباید از شبکه سراسری پخش شود برای من جای سوال دارد.

وی افزود: دوست داشتم این دیدار چند هفته دیرتر برگزار می‌شد و قرعه بازی این ۲ تیم به گونه‌ای بود که این تیم‌ها در زمان دیگری روبروی هم به میدان می‌رفتند. در اولیل هر فصل تیم‌ها معمولا از شرایط آرمانی‌شان دور هستند و این موضوع شامل حال این تیم‌ها هم می‌شود و اگر بازی چند هفته دیرتر برگزار می‌شد، به طور حتم شرایط ۲ تیم بهتر بود و طبیعتا بازی بهتری را می‌توانستیم از این تیم‌ها شاهد باشیم.

بازیکن سابق سپاهان و تراکتور درمورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه این دیدار گفت: پیش‌بینی خیلی سخت است و باید بگویم شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توان این بازی را پیش‌بینی کرد. فکر می‌کنم با توجه به انگیزه و نیاز تیم‌ها و در نظر گرفتن تغییرات تفکری که روی نیمکت هدایت این ۲ تیم اتفاق افتاده است، هر تیمی‌باهوش‌تر بازی کند، می‌تواند به هدفش برسد و امیدوارم دو تیم با ارائه بازی جسورانه زیباترین بازی هفته را از خود به نمایش بگذارند.

طالبی خاطرنشان کرد: سپاهان و تراکتور هر ۲ از تیم‌های قدرتمند هستند و نام‌شان را می‌توان در کنار پرسپولیس و استقلال جزو قطب‌های فوتبال قرار داد. با توجه به نتایجی که این تیم‌ها در ۲ بازی اول خود کسب کرده‌اند، می‌توان گفت این بازی و نتیجه آن برای هر ۲ تیم مهم و حساس است. سپاهان این فصل را با محرم نویدکیا آغاز کرده و به همین دلیل دیدگاه‌های فنی این تیم تغییر کرده و این تغییرات هنوز در سپاهان جا نیفتاده است. پیروزی سپاهان در هفته قبل برابر آلومینیوم کمک زیادی به این تیم کرد تا شرایطش را پس از شکست در هفته اول بهبود دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید