طارمی‌: اسکوچیچ اشتیاق زیادی به فعالیت و پیشرفت دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی طارمی‌مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: اسکوچیچ انگیزه و انرژی مثبت زیادی دارد و همین را به بازیکنان منتقل می‌کند. ما هم سعی می‌کنیم این انرژی را در اردو مثبت و مثبت تر کنیم.

مهدی طارمی‌اظهارکرد: اسکوچیچ حتی موقع صرف نهار و شام هم بین بازیکنان می‌آید و توضیح می‌دهد. اشتیاق زیادی به فعالیت دارد و برخلاف مربی قبل که اصلا برایش مهم نبود چه اتفاقی می‌افتد، با برنامه مباحث را پیش می‌برد.

طارمی‌درباره جلسات پی در پی اسکوچیچ با ملی پوشان در اردو گفت: به شدت مشتاق یاد دادن است و ما هم مشتاق یادگیری. او دیروز می‌گفت هر سوالی که دارید و هر جایی را که فکر می‌کنید متوجه نشده اید را در هر زمانی می‌توانید از من سوال کنید.

مهاجم تیم ملی درباره کمپ ترکیه اظهار داشت: در ازبکستان بودیم که خبردار شدیم چند بازیکن مالی کرونا گرفته اند. به همین دلیل این سفر با مشکل روبرو شد و با کمی‌تاخیر وارد ترکیه شدیم. در ترکیه تمرینات منظمی‌داشتیم و دوشنبه شب خبر رسید متاسفانه بازیکنان مالی کرونا گرفته اند. طبق قوانین فیفا باید به ترکیه می‌آمدیم تا در صورتیکه شرایط برگزاری مسابقه مهیا می‌شد، به میدان می‌رفتیم.

او درباره اردوی ملی پوشان در ازبکستان و ترکیه عنوان کرد: به خاطر شرایطی که در دنیا به وجود آمده و به خاطر کرونا، شرایط پروازی برای لژیونرها و بازیکنان لیگ کمی‌سخت بود. جمع کردن ملی پوشان در این شرایط دشوار بود. به همین دلیل با کمی‌تاخیر به اردو اضافه شدیم. به دلیل فرصت کمی‌که داشتیم، بیشتر به شکل تئوری توانستیم همدیگر را بشناسیم.

طارمی‌افزود: واقعیت این است که جو تیم ملی نسبت به گذشته و زمان حضور آقای ویلموتس عوض شده است. بازیکنان جدیدی که آینده مملکت هستند، به اردو آمده و به جمع بازیکنان باتجربه اضافه شده اند. در مجموع اردو جو خوبی داشت. علاوه بر این، بازیکنانی مثل جهانبخش، پورعلی گنجی و بیرانوند آسیب دیده و نتوانستند حضور داشته باشند. فکر می‌کنم هم کادر فنی از اردو راضی بود و هم بازیکنان از این اردو رضایت داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید