طارمی: از اینکه قرارداد با پورتو امضا کردم بسیار خوشحال هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی طارمی‌مهاجم ملی پوش کشورمان گفت: درباره تاثیر آرزویش برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در انتخاب پورتو، گفت: من به تمام جزئیات انتقالم به پورتو فکر کردم.

مهدی طارمی‌افزود: این انتخاب تنها به خاطر این نبود که پورتو باشگاه خوبی است بلکه باشگاه باقدمت و بزرگی است که توانایی قهرمانی دوباره در لیگ قهرمانان اروپا مثل سال ۲۰۰۴ را دارد. قهرمانی در اروپا به همراه پورتو محال نیست و همه چیز ممکن است.

طارمی‌درباره قراردادی ۴ ساله با باشگاه پورتو بست ادامه داد: در فصل گذشته تمام بازی‌‌‌های پورتو را تماشا کردم. من این تیم را طوری دیدم که عنوان یک تیم واقعی می‌جنگند و این نوع سبک بازی را دوست دارم.

وی یادآورشد: وظیفه من است که به تیم کمک کنم تا در تمام بازی‌ها برنده شود. اینجا فرصت‌‌‌های زیادی برای گلزنی نسبت به ریوآه خواهم داشت به همین خاطر می‌خواهم در فصل آینده بیشتر از ۲۰ گل به ثمر برسانم. شناخت از فضای لیگ پرتغال بیسیار مهم است. من اکنون شناخت خوبی از لیگ داریم و به نظرم بهترین زمان برایم بود تا به بهترین تیم پرتغال منتقل شوم.

او افزود: من از اینکه این قرارداد را با پورتو امضا کردم بسیار خوشحال هستم. پورتو باشگاه بزرگی است و تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم می‌کنم. اولین ایرانی هستم که در باشگاه پورتو بازی می‌کنم و به نظرم به بهترین باشگاه دنیا آمدم.

طارمی‌دلیل انتخاب پورتو را این طور عنوان کرد: دلیل انتخابم این بود که من پورتو را از هر باشگاه دیگری بیشتر دوست دارم. از زمان کودکی از پورتو شناخت دارم. در کشورم، پورتو در میان باشگاه‌‌‌های پرتغال بیشترین شهرت را دارد. به همین خاطر از زمان کودکی پورتو را دوست داشتم و برای موفقیت این با تمام قوا تلاش می‌کنم. با آمدن به پورتو آروزی کودکی ام محقق شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید