ضیا عربشاهی: اعضای هیئت مدیره پرسپولیس باید شَم اقنصادی داشته باشند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیا عربشاهی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه این باشگاه در تلاش است تا مدافع و مهاجم جدید جذب کند، گفت: در این مقطع که همه تیم‌ها بازیکنان‌شان را انتخاب کرده‌اند و بازیکنان خوب بدون تیم نیستند، چنین کاری اشتباه و وقت تلف کردن است. با این شرایط که یک بازیکن ۵۰۰ میلیونی را ۳ میلیارد قیمت گذاشته‌اند، پیدا کردن بازیکن مناسب سخت است.

ضیا عربشاهی اظهار کرد: پرسپولیس نیاز به مدیری دارد که وقتی پا به این باشگاه گذاشت، منتظر نباشد که از فلان جا پول برسد و او هم هزینه کند. مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس باید شَم اقنصادی داشته باشند و با ورودشان به باشگاه، منابع مالی بیاورند و مشکلات را حل کنند، وگرنه هر کسی می‌تواند بیاید روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس بنشیند، منتظر باشد تا پولی برسد و او هم خرج کند.

وی ادامه داد: پرسپولیس سرمایه‌های خوبی دارد و به بهترین شکل باید از آنها استفاده کند. احسان حسینی بازیکن جوانی است که می‌تواند با توجه بیشتر عصای دست کادر فنی در خط دفاع باشد. در پست مهاجم هم عبدی، روستایی و برزگر و … هستند و اگر به آنها هم فرصت مناسب بدهیم، آینده درخشانی خواهند داشت.

ضیا عربشاهی تصریح کرد: زمانی که علی علیپور اولین بازی‌اش را برای پرسپولیس انجام داد، هیچکس او را نمی‌شناخت اما با اعتماد مربیان به او، علیپور به آقای گلی لیگ هم رسید. الان زمان آن است که به جای پرداخت پول‌های زیاد، به مرور از جوانان تیم استفاده کنیم و آینده باشگاه را بسازیم.

ضیا عربشاهی در پایان صحبت هایش نیز خاطرنشان کرد: ما سال‌هاست که می‌گوییم پرسپولیس را ۱۰ سال به پیشکسوتان اجاره بدهند. بدون اینکه ریالی دریافت کنیم این باشگاه را اداره خواهیم کرد. پرسپولیس متعلق به مردم و تمام کسانی است که برای این تیم زحمت کشیده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید