صنعت نفت آبادان هشتمین باخت شهرخودرو را رقم زد

در جریان دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد  به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با یک گل به برتری دست پیدا کرد.

ماحصل اولین بازی تیم قعرنشین پدیده با هدایت داوود سیدعباسی و پس از برکناری اکبر میثاقیان، یک باخت در ورزشگاه تختی آبادان بود. این هشتمین باخت نماینده مشهد در این فصل از رقابت‌ها بود که به ثبت رسید.

صنعت نفت آبادان هم پس از پنج هفته بدون برد با گل زیبای دقیقه ۹۶ شروین بزرگ به برتری رسید. مهاجم تازه وارد صنعت نفت که انتقادات زیادی را شنیده بود با یک ضربه قیچی برگردان فوق‌العاده تیمش را به ۳  امتیاز مهم رساند. شاگردان علیرضا منصوریان با این برد خانگی ۹امتیازی شده و در رده چهاردهم جای گرفتند. پدیده نیز با ۲ امتیاز رتبه شانزدهم را برای خودش نگه داشت.

ترکیب صنعت نفت آبادان

احمد گوهری، رضا یزدان دوست، طالب ریکانی، احمد شریعت زاده، امید خالدی، امید حامدی فر، حسین ساکی، محمد طیبی، عباس بوعذار، حسن بیت سعید، محمدرضا غبیشاوی

ترکیب پدیده

میلاد فراهانی، صادق صادقی، علی طاهران، مجتبی بیژن، ابوذر صفرزاده، آزاد جعفرزاده، حسام پورهاشم، مسعود زائر کاظمینی، محمدرضا فلاحیان، رضا مستعلی پورینه رودی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید