صنعت نفت آبادان، آلومینیوم اراک را به آتش کشید.

درچارچوب مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر،  امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۷ تیم فوتبال صنعت نفت آبادان میزبان آلومینیوم اراک بود و در نهایت این دیدار با پیروزی سه بر یک نفت به پایان رسید تا آلومینیوم اولین شکست خود را در این فصل تجربه کند.

در نیمه نخست این دیدار در ابتدا محمد طیبی در دقیقه ۳۲ و در شلوغی محوطه جریمه موفق شد دروازه یکی از دو تیم بدون شکست لیگ را باز کند تا صنعت نفت آبادان با پیروزی به رختکن برود.

در نیمه دوم شاگردان رسول خطیبی برای حفظ شکست ناپذیری خود در لیگ به آب و آتش زدند و در نهایت موفق شدند در دقیقه ۵۷ توسط اسماعیل شریفات بازی را به تساوی بکشانند.

اما این پایان کار نبود و صنعت نفت آبادان بار دیگر توانست در دقیقه ۶۶ توسط محمدرضا غبیشاوی به گل برتری برسند. حسن بیت سعید در دقیقه ۲+۹۰ تیر خلاص را به آلومینیوم زد تا این تیم اراکی اولین شکست خود را در این فصل از لیگ برتر تجربه کند.

شاگردان منصوریان با این پیروزی ارزشمند ۱۳ امتیازی شدند و در رده سیزدهم قرار گرفتند. آلومینیوم نیز با این شکست ۲۱ امتیازی ماند و در رده چهارم جای گرفت.

ترکیب صنعت نفت آبادان:

احمد گوهری، حسین ساکی، محمد طیبی، رضا یزدان‌دوست، امید خالدی، امید حامدی‌فر، محمود مطلق‌زاده، محمدرضا غبیشاوی، طالب ریکانی، حسن بیت سعید و شروین بزرگ.

ترکیب آلومینیوم:

حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، امیر نوری، محمود قائدرحمتی، اسماعیل شریفات، محمد علی‌نژاد و نیما درودی.

موعود بنیادی‌فر به همراه علی میرزابیگی، حسن انتظاری و وحید زمانی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید