صغر سنی، ان هم تا این اندازه؟!!!!!!!!!

یکی از مشکلات قدیمی‌فوتبال، صغر سنی بازیکنان در رده‌‌‌های مختلف است. در این رابطه در عراق مشکل مذکور نمود بیشتری دارد. غانم عریبی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عراق گفت: میزان جعل هویت و اطلاعات نادرست همچنین صغرسنی بعضی از بازیکنان به 7 سال می‌رسد که این مسئله موجب نابودی فوتبال عراق خواهد شد.

وی افزود: صغرسن تاثیر منفی روی پیشرفت فوتبال عراق داشته و مشکلی که با آن مواجه هستیم به جا مانده از ادوار گذشته است. برای ما بسیار عجیب است که برخی از بازیکنان تا 7 سال سن غیرواقعی خودشان را اعلام کرده‌اند و این مسئله عجیب و خطرناکی است که موجب افت کیفیت تیم‌‌‌های ملی می‌شود.

عریبی عنوان کرد: نسل‌های گذشته فوتبال عراق هم چنین مواردی داشته‌اند اما سقف صغر سن به یک یا دو سال می‌رسید. امروز بازیکنانی به تیم ملی می‌رسند که دوره بازی آنها تمام شده و نمی‎‌توانند مفید باشند. فدراسیون فوتبال مجبور به مخفی کردن این موضوع است و حتی مجبوریم به دنبال دریافت گذرنامه‌های جعلی باشیم چرا که در یک موقعیت بحرانی قرار داریم و بازیکنی که چندین بازی برای تیم ملی بازی کرده را نمی‌توان به دلیل این مشکلات حذف کرد. این مسئله باید به صورت ریشه‌ای حل شود.

پیش از این ادووکات سرمربی تیم ملی عراق هم هویت جعلی و اطلاعات نادرست گذرنامه بازیکنان عراق را موضوعی عجیب و باورنکردی توصیف کرد که تاکنون نمونه مشابهی برای آن ندیده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید