صداقت: خوشحالم که تراکتور توانست قهرمان جام حذفی شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مصطفی صداقت مربی تیم فوتبال تراکتور درباره جو فینال جام حذفی گفت: آن زمان که فهمیدیم باید در مشهد بازی کنیم، مطمئن شدم که قهرمان می‌شویم زیرا مشهد خاطرات خوبی برای من دارد. بازی سختی برابر استقلال بود. نیمه اول فوق‌العاده بودیم و نیمه دوم هم توانستیم از حیثیت خود دفاع کنیم.

مصطفی صداقت افزود: به هر حال از لحاظ مهره‌ای دستمان بسته‌تر از استقلال بود و شاید اگر بازی به وقت اضافه می‌رفت، ما شکست می‌خوردیم‌. بازیکنان هم قسم شده بودند که برای شجاعی و دژاگه بازی کنند تا این دو به اولین جام خود در فوتبال ایران برسند و خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص قهرمانی تراکتور در جام حذفی گفت: به هر حال کار سختی در این مسابقات داشتیم زیرا هم نفت مسجدسلیمان و هم استقلال رقبای سرسختی بودند. خوشحالم که تراکتور توانست قهرمان جام حذفی شود و سهمیه مستقیم را کسب کند.

صداقت در خصوص اتلاف وقت بازیکنان این تیم در نیمه دوم فینال جام حذفی ابراز کرد: این حرف اصلا درست نیست. هر کدام از بازیکنان ما که به زمین خوردند، مصدوم بودند و به دلیل دست بسته روی نیمکت، کادر پزشکی تلاش می‌کرد تا آن‌ها در زمین بمانند.

او یادآورشد: خانزاده مجبور به بیرون آمدن شد و حتی شکاری که تازه به زمین رفته بود، کتفش در آمد و حتی موقع گرفتن جام، یک کته به روی سکو رفت. البته صحبت‌های الهامی‌با داور شاید کمی‌وقت بازی را گرفت که این هم به هر حال در فوتبال حرفه‌ای وجود دارد.

وی ادامه داد: این فصل هم برای من و هم برای تراکتور متفاوت بود. در نیم‌فصل که به این تیم آمدم، شرایط متفاوت و خوبی را تجربه کردم و چنین قهرمانی هم پاداش تلاش و زحماتمان بود.

صداقت ادامه داد: از مدیریت و مالک تیم گرفته تا کادر فنی و بازیکنان هدفی جز خوشحالی هواداران نداشتند و این خوشحالی فقط با کسب جام به دست می‌آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید