صالحی: برای پرونده سپاهان و پرسپولیس هر موقع که بخواهیم رسیدگی می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد درخواست باشگاه سپاهان برای برگزاری جلسه با اعضای این جلسه گفت: این موضوع برای قبل از عید است و ما به خاطر کرونا جلسات را تعطیل کردیم، چون لیگ تعطیل شده و عجله‌ای برای تشکیل جلسه نداریم.

علیرضا صالحی شرح داد: اگر بخواهم جلسه‌ای تشکیل دهم، باید ۵ نفر از اعضای کمیته را بنشانم، ۴ نفر از طرف سپاهان می‌آیند و ۴ نفر هم از طرف پرسپولیس می‌آیند و اصلاً جا نداریم.

صالحی با اشاره به رأی کمیته انضباطی در مورد بازی سپاهان و پرسپولیس اظهارکرد: این پرونده نزد ما است، نه جلسه‌ای تشکیل دادیم، نه دعوتی کردیم و نه حکمی‌صادر کردیم. همان کسی که می‌گوید تصمیم گرفته شده از او بخواهید حکم را نشان بدهد.

وی با تاکید بر اینکه هر کسی این حرف را زده بسیار اشتباه کرده، اگر مدرکی دارد ارائه بدهد، غیر از این باشد کار اشتباهی کرده حالا هر کسی می‌خواهد باشد، افزود: هر تصمیمی‌بگیریم و هر حکمی‌بدهیم روی سایت فدراسیون فوتبال منتشر می‌کنیم.

صالحی ابراز کرد: سپاهانی‌ها اعتراض کردند و روی پرونده گذاشتند، هیچ مطالعه‌ای هم نسبت به آن نداشته‌ایم چرا که ‌ضرورتی در مورد این قضیه نیست چون لیگ تعطیل شده است وهر موقع بخواهیم رسیدگی کنیم، پرونده را می‌خوانیم، جلسه می‌گذاریم و حرف‌هایشان را می‌شنویم.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه دفاعیاتی که ارائه داند در قالب همان اعتراض و حرف‌هایی است که نوشتند، یادآورشد: هر چه هم سند و مدرک هست در پرونده قرار دارد اما ما اصلاً نگاه نکرده‌ایم.

وی در مورد این که آیا واکنشی به بیانیه سپاهان علیه کمیته استیناف دارد، عنوان کرد: من هیچ واکنشی به آنها نشان نمی‌دهم، چون به آنها توهین شده و در بیانیه‌شان هم این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گفتند. من ایراد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوجه شخصی می‌دانم که این صحبت‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام داده، آنها گفته‌اند که شکایت می‌کنیم.

صالحی افزود: اگر قانون این حق را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برایشان قائل شده، باید این حق را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعمال کنند. همیشه این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گفته‌ام. حتی آیین نامه به آن‌ها اجازه می‌دهد به دادگاه CAS بروند،‌ این حق هر کسی است، کما این که درخواست تجدیدنظر حقشان بود و نمی‌توانم جلوی حق کسی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرم. مرجعی که می‌خواهد رسیدگی کند دلایل و مدارک را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌بیند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید