صادقی: ۱۷ بازیکن خیلی خوب از سایپا جدا شدند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره شرایط تیمش از ابتدای لیگ تاکنون گفت:۱۷ بازیکن خیلی خوب از سایپا جدا شدند و در تیم‌های بالای جدول بازی می‌کنند و ستاره هستند. جایگزین آن‌ها بازیکنان جوانی شدند که اصلاً در لیگ بازی نکرده بودند.

ابراهیم صادقی افزود: کدام تیم است که بازیکن ۱۹ ساله‌اش ۱۸ بازی ۹۰ دقیقه‌ای داشته باشد. این موضوع احتیاج به زمان داشت و یک نیم‌فصل نیاز داشتیم تا پخته شود. تیم ما قبل از تعطیلات کرونا روند خوبی پیدا کرد و مطمئناً هرچه قدر بگذرد بهتر می‌شویم و سال‌های آینده خیلی بهتر بازی خواهیم کرد. بچه‌های ما با تمام توان تمرین می‌کنند و ما را خیلی برای آینده امیدوار می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام یک از هفت تیمی‌که در خطر سقوط قرار دارند سقوط می‌کنند، گفت: پیش‌بینی سخت است. همه بازی‌ها سخت است و فکر می‌کنم تیمی‌که همه تمرکزش را بگذارد و با تمام توان زحمت بکشد، موفق می‌شود. آرزوی من این است که بازیکنان ما مثل بازی‌های گذشته تا لحظه آخر تلاش کنند و مطمئنم که خدا هم کمک‌مان می‌کند و می‌توانیم نتیجه بگیریم.

صادقی ادامه داد: ما یک تیم جوان راهی مسابقات کردیم و من به‌عنوان یک مربی جوان برای اولین سال ریسک بزرگی کردم و خیلی از مربیان باتجربه گفتند که این کار را نکنم. اعتقاد من این بود که در سایپا باید چنین مسیری را می‌رفتیم و مطمئنم که سال‌های آینده همه متوجه می‌شوند که ما چه کاری کرده‌ایم.

وی درباره دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: با آمادگی کامل برای بازی مقابل پرسپولیس به زمین می‌رویم. در این چند روز بچه‌های ما از نظر ذهنی و بدنی ریکاوری شدند و مطمئنم که می‌توانیم روند خوب‌مان بعد از تعطیلات را حفظ کنیم.

صادقی با بیان اینکه تیم ما با تمام توان تلاش می‌کند که نتیجه مطلوب را بگیرد، تصریح کرد: بچه‌های ما جوان هستند و انگیزه بالایی دارند تا آینده خوبی در فوتبال داشته باشند و این موضوع خیلی به ما کمک می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید