صادقی: میانگین قرارداد بازیکنان داماش پایین است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایمان صادقی دروازه‌بان تیم فوتبال داماش با تأکید بر اینکه مشکلات مالی برای بازیکنان جوان دغدغه‌ای بزرگ است، گفت: برخی از بازیکنان تیم کرایه ماشین برای حضور در تمرینات را ندارند و برخی از متأهلین ساکن در خوابگاه نیز از تأمین هزینه‌های روزمره زندگی بازمانده‌اند.

ایمان صادقی با اشاره به اینکه میانگین قرارداد بازیکنان داماش پایین است، اظهار کرد: حدود پنج درصد از قراردادمان را دریافت کرده و این شرایط برای بازیکنان سایر تیم‌ها قابل‌تصور نیست؛ بازیکنان به‌رغم مشکلات مالی تنها به دلیل هواداران در تمرینات حاضر می‌شوند.

گلر تیم فوتبال داماش گیلان با بیان اینکه چک‌های ابتدای فصلش از باشگاه نقد شده، افزود: برخی از اعضای داماش به‌رغم قرارداد با این تیم مجبور به کار در حرفه‌های دیگر برای تأمین مخارج زندگی خود هستند.

صادقی درخصوص تعطیلی لیگ نیز ابراز کرد: من معتقدم که نباید به تعطیلی بازی‌ها و نیمه‌کاره ماندن مسابقات فکر کنیم. همه تیم‌ها دوست دارند بازی کنند و به هدف‌هایشان برسند، اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند بهتر است مگر اینکه شرایط طور دیگری جلو برود.

وی ادامه داد: درحال حاظربازیکنان تا جایی که می‌توانند تلاش می‌کنند تا خودشان را آماده نگه دارند در حال حاضر هم چاره‌ای نیست و باید منتظر ماند تا ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت این وضعیت در اکثر کشورها وجود دارد و خیلی از لیگ‌های دنیا هم شرایط مبهمی‌دارند.

صادقی با اشاره به اینکه داماش برای کسب رتبه تک‌رقمی‌لیگ را ادامه می‌دهد، افزود: امیدوارم با رعایت مسائل بهداشتی به‌زودی شاهد ریشه‌کنی بیماری کرونا بوده و زندگی عادی جریان بگیرد؛ هواداران داماشی نقطه قوت این تیم بوده و این حضور در فصل جدید به دلیل مشکلات مالی بیش‌ازپیش به تیم و بازیکنان کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه داماش مدل ۹۸ هرگز از اذهان هواداران پاک نمی‌شود، گفت: داماشی‌ها ابتدای فصل باتحمل استرس بالا موفق شدند با تلاش مدیران باشگاه سهمیه لیگ یکی را کسب کنند ولی مشکلات مالی در ادامه لیگ این شیرینی و حلاوت را به تلخی کشاند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید