صادقی: موسوی به استقلال پول داد که مالیات ندهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرحسین صادقی مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال درباره سعادتمند گفت: هر کاری کنیم او الان مدیرعامل باشگاه است. بروید ارتباط بگیرید و با خودش حرف بزنید.

امیرحسین صادقی بابیان اینکه راه انتقاد کردن مصاحبه علیه باشگاه نیست، افزود: من در جلسه‌ای که با او داشتم به سعادتمند هشدار دادم که مراقب دور و بری‌هایت باش به ویژه رسانه‌هایی که بعضاً دنبال اهدافی غیر از رسالت اصلی کارشان هستند.

صادقی درباره کمک مالی موسوی به استقلال ابرازکرد: آقایی که آمدی به استقلال کمک کردی و رفتی با فلان کس بستی و می‌خواهی کاری کنی که رسانه‌ای شود؛ شما به استقلال پول داده‌ای که از مالیاتش معاف شوی!

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: شما ۱۰ میلیارد پول داده‌ای و ۵/۱۲ میلیارد می‌خواهی برداری! دنبال چه چیزی هستی؟ دنبال غرامت هستی؟
وی خاطرنشان کرد: پول داده تا از مالیات معاف شود حالا می‌خواهد ۲/۵ میلیارد هم از اصل پول بیشتر بگیرد؟ شما استقلالی هستی؟ کجای شما به استقلال می‌خورد؟

وی افزود: من سال‌ها در این تیم توپ زدم و از این باشگاه به جام جهانی رفتم. افتخارات زیادی با این پیراهن به دست آوردم و دلیلش چیزی نبوده غیر از این پیراهن. این پیراهن دست به دست شده و من افتخار این را داشتم که ۷ سال پیراهن جواد زرینچه را بپوشم.

صادقی با تاکید بر اینکه این پیراهن همیشه بوده و دیگران رفته‌اند، یادآورشد: اسم استقلال مانده و بوده ولی این‌ها الان از یک خط خبری بسیار وحشتناک پیروی می‌کنند.

وی ادامه داد: من همیشه تا حدی که لازم است احترام افراد را حفظ می‌کنم ولی اگر جایی قرار باشد به شخصیت و پرستیژ باشگاه و هوادار توهین شود خودم سپر بلای همه می‌شوم و یک تنه با همه دعوا می‌کنم.

صادقی خاطرنشان کرد: یک بار هم در یک برنامه زنده تلویزیونی نشستم و گفتم آقای فتحی برو! شما به درد باشگاه استقلال نمی‌خورید شما زحمتت را کشیدی ولی برو و بگذار استقلال به آرامش برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید