صادقی: مشکلی برای ادامه لیگ نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه تیم ما جوان‌ترین تیم تاریخ لیگ برتر است، گفت: جدول امتیازات به هم نزدیک است و با یک امتیاز می‌توانید دو پله در جدول صعود کنید.

ابراهیم صادقی اظهارکرد: باشگاه ما به خوبی خیلی از موارد را رعایت کرده است. ما سه مرحله تست کرونا دادیم و رختکن‌ها همیشه ضدعفونی‌ می‌شود و بازیکنان هم قبل از شروع تمرین، معاینه می‌شوند.

صادقی با بیان اینکه با توجه به اینکه تیم جوانی داریم، فکر می‌کنم با شروع مسابقات ما سریع‌تر به آمادگی مطلوب برسیم، تصریح کرد: تا به حال چنین اتفاقی در دنیا رخ نداده بود که به خاطر یک بیماری مسابقات تعطیل شود.

وی ادامه داد: در همین معاینات ما موارد مشکوک داشتیم که از آن‌ها خارج از تیم تست کرونا گرفته شد تا از سلامتشان اطمینان حاصل کنیم اما مواردی همچون پرواز چارتر و هتل است که رعایت آن‌ها اجرایی نیست.

صادقی گفت: شما فکر می‌کنید چند باشگاه در لیگ برتر از نظر مالی توانایی دارند که پرواز چارتر کنند؟ یا هتلی رزرو کنند که به صورت اختصاصی باشد؟ باشگاه‌های ما بدهی زیادی دارند و هر ساله با سختی این بدهی‌ها را پرداخت می‌کنند. این موارد واقعا قابل اجرا نیست.

وی درباره انتشار نامه با امضای برخی مربیان و بازیکنان که خواستار تعطیلی لیگ شده بودند هم گفت: در زمانی که بیماری کرونا در اوج خودش بود، من صحبت کردم و گفتم درباره ادامه لیگ کارشناسان باید نظر بدهند.

صادقی یادآورشد: الان هم می‌گویم اگر ستاد مبارزه با کرونا مجوز بازی‌ها را می‌دهد و این بیماری کسی را تهدید نمی‌کند، باید بتوانیم بازی کنیم. شغل ما هم فوتبال است و باید ادامه بدهیم. واقعا اگر از نظر وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا شرایط مساعد است، ما مشکلی برای ادامه لیگ نداریم.

وی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار کرد: با توجه به مجوزی که صادر کردند پیش ازشروع تمرینات از همه مجموعه تیم تست کرونا گرفته شد و فقط تست یکی از بازیکنان جوان مثبت بود که بعد از چند روز تست این بازیکن هم منفی بود که به ما اضافه شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید