صادقی: مخالف حضور مربی و بازیکن خارجی خوب نیستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص عدم استفاده از مربیان خارجی و اینکه این موضوع چه تاثیری در روند مربیان ایرانی خواهد داشت عنوان کرد: من مخالف حضور مربی و بازیکن خارجی خوب نیستم اما در این چند سال بیشتر بازیکنانی که به فوتبال ایران آمدند کیفیت نداشتند.

ابراهیم صادقی همچنین اظهار کرد: با این شرایط اقتصادی و دلار در این مقطع موافق بودم مربی و بازیکن خارجی در فوتبال ایران حضور نداشته باشند.

وی در خصوص اینکه در این فصل سایپا چه هدفگذاری دارد گفت: فصل قبل تیممان را خیلی جوان کردیم و در نیم فصل تیم را تقویت کردیم ولی امسال هدفمان این است تک رقمی باشیم. می دانیم کار سختی داریم و تیم های دیگر بازیکنان بهتری از ما خریدند اما پول همه چیز نیست.

صادقی در خصوص لیگ بیستم که قرار است از تاریخ ۱۰ آبان شروع شود اظهار داشت: چیزی که به لیگ گذشته فوتبال ایران ضربه زد تاخیر ۲۰ روزه در مسابقات بود. ما مربیان برای آماده سازی نیاز به ۶ هفته آماده سازی داریم و فصل گذشته چند باز وقفه در لیگ ایجاد شد که ریتم کاری مربیان را بر هم زد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: در اواخر مسابقات هم کرونا روی شرایط فوتبال تاثیر داشت. با احترام به داوران فصل گذشته شرایط خوبی از این نظر نداشتیم. فکر می کنم باید دستمزد داوران افزایش پیدا کند تا آنها با تمرکز کامل در مسابقات قضاوت کنند.

صادقی ابراز کرد: داوری که ساعت امشب قضاوت می کند و فردا ساعت ۶ صبح باید به اداره یا محل کارش برود طبیعتا نمی تواند تمرکزی روی قضاوت داشته باشد.باید به داوران توجه بیشتری کرد و قطعا توجه به آنها می تواند باعث شود اشتباهات آنها کمتر شود.

صادقی تاکید کرد: جا دارد از مدیریت باشگاه سایپا تشکر کنم که به من اطمینان کرد چون فصل گذشته خوب نتیجه نگرفتیم .در لیگی که ۱۳ تغییر مربی داشتیم و فقط ۳ مربی تا پایان فصل در تیم های خود ماندند من کار سختی داشتم اما اقدام مسئولان سایپا جای تقدیر دارد. در ادامه آنها تیم را تقویت کردند و باز هم به من اطمینان کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید