صادقی: استعفا در استقلال مد شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرحسین صادقی کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه انتخاب‌هایی که وزیر برای باشگاه استقلال انجام می‌دهد به گونه‌ای است که همیشه باشگاه یک جای کارش می‌لنگد، گفت: یک روز باشگاه هیات مدیره دارد، مدیرعامل ندارد، روز دیگر که مدیرعامل دارد، اعضای هیات مدیره مشخص نیستند و معلوم نیست چه کسانی هستند و در کل بلبشویی در باشگاه استقلال به پا است.

امیرحسین صادقی با بیان اینکه استقلال تنها مشکلی که دارد مدیریتش و وزارت ورزش است و همین موضوع این تیم را به خاک سیاه نشانده، اظهار کرد: اگر وزیر ورزش دست از سر باشگاه استقلال بردارد مشکلات این تیم حل می‌شود.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه واقعا برای پیشکسوت‌های استقلال و پرسپولیس متاسفم، تصریح کرد: متاسفم که خودشان باعث شروع جنگی هستند که نباید چنین چیزهایی وجود داشته باشد.

وی یادآورشد: پیشکسوت نشان،ستاره و چشم باشگاه خودش است و باید حرمت باشگاهش را نگه دارد و باشگاه‌ها با پیشکسوتان و پیشکسوتان با باشگاه‌ها بزرگ می‌شوند اینها مکمل همدیگر هستند و هواداران هم کنار اینها.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: واقعا باید تاسف خورد به خاطر این فوتبال و این حرف‌های بی‌خود. نمی‌دانم یکسری‌ها در این فوتبال به دنبال چه چیزهایی هستند و چرا به هر قیمتی هر کاری می‌کنند. آخرش که چی؟

صادقی در پایان صحبت هایش درپاسخ به اینکه سعادتمند می‌تواند استقلال را موفق کند و آدم فوتبالی هست؟ ابراز کرد: در رابطه با سعادتمند اطلاعات کافی ندارم ولی با بچه‌ها که صحبت می‌کنیم می‌گویند مدیرعامل خوبی است.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال همچنین خاطرنشان کرد: من و دوستانم بسیار امیدوارم هستیم که ایشان حداقل بتواند استقلال را از این وضعیتی که دچارش شده نجات دهد و یک سروسامانی به اوضاع باشگاه بدهد چرا که وضعیت کنونی باشگاه بسیار نگران کننده و غیر قابل تحمل شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید