صادقیان: فوتبالیست حرفه ای در ایران وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیام صادقیان ستاره سابق و پُرحاشیه پرسپولیس گفت: فوتبالیست‌های ما و اصلا خود من حرفه‌ای نیستیم و همه این موضوع را می‌دانند بهتر است اصلا در ایران موضوع حرفه‌ای بودن بازیکنان را رها کنید چون اصلا موجود نیست.

پیام صادقیان با بیان اینکه طول فوتبال و دوران حضورم در پرسپولیس به این دلیل ادامه‌دار نبود که همه نگذاشتند پیشرفت کنم، اظهار کرد: من در تهران تنها زندگی می‌کردم و تغذیه‌ام را از رستوران می‌گرفتم.

صادقیان با تاکید بر اینکه فوتبالیست‌های زیادی الان وجود دارند، اما استعدادها کم هستند، ادامه داد: شاید باورتان نشود، اما به غیر از بازی‌های پرسپولیس، مسابقه هیچ تیم دیگری را نمی‌بینم و اصلا فوتبال را هم دنبال نمی‌کنم.

وی با اشاره به اینکه با خیلی از مربیان کار کردم و خیلی‌ها در زمان خود کمک‌های زیادی به من کردند، تصریح کرد: از کار با تمام مربیان لذت بردم و ممنون آنها هستم. قطعا کار کردن با بزرگان فوتبال مثل علی دایی، علی کریمی‌و … به من کمک کرد.

صادقیان با تاکید بر اینکه خیلی دوست داشتم با علی آقا کریمی‌بیشتر باشم که این اتفاق نیفتاد، ادامه داد: از نظر فنی هم سوء تفاهم نشود، اما به نظرم آقایان فیروز کریمی‌و فرهاد کاظمی‌کسانی هستند که به فوتبال من یک پله اضافه کردند؛ آقایان کاظمی‌و کریمی‌از نظر فنی حرف ندارند و حق‌شان بیشتر از این‌هاست.

هافبک پیشین تیم ملی با بیان اینکه مردم همیشه به من لطف داشتندف اضافه کرد: اینکه می‌بینم هواداران هنوز دوست دارند، به این دلیل است که من واقعا از ته دل آنها را دوست داشتم و الان هم این رابطه برقرار است.

صالدقیان با اشاره به اینکه من از نصیحت متنفر بودم و الان هم کسی را نصیحت نمی‌کنم ولی همیشه یک هدفی را مد نظر داشته باشند و آن را بخواهند، یادآورشد: من هر کاری که خواستم را انجام دادم و اگر می‌خواستم گل بزنم یا پاس گل بدهم، این کار را می‌کردم و مهم این است که شما بخواهید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید