صاحب جمعی: لیگ یک به مراتب از لیگ برتر دشوار تر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیمان صاحب جمعی مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: صعود آلومینیوم به لیگ برتر هرگز از ارزشهای رقبای ما که قابل احترام بودند و رقابت داغی تا آخرین لحظه با آنها داشتیم و از صعود باز ماندند نمی‌کاهد.

پیمان صاحب جمعی اظهار کرد: ما در این فصل تیم‌‌‌های خوبی در لیگ یک داشتیم که همه آنها شایستگی لیگ برتری شدن را داشتند. از مس کرمان که تنها با یک اختلاف تفاضل گل نسبت به ما از این موفقیت جا ماند گرفته تا خوشه طلایی ساوه، بادران، هوادار و گل ریحان.

صاحب جمعی با تاکید بر این که فصل فرسایشی، پر تنش و طولانی را پشت سر گذاشته‌اند در خصوص آینده کاری‌اش گفت: فعلا ترجیح می‌دهم بعد از طولانی ترین و سخت ترین فصل فوتبالی ‌ام قدری ریکاوری کنم و از فضای فوتبال دور باشم. این روزها بیشتر از هر چیزی به استراحت نیاز دارم.

وی یادآورشد: بی اغراق می‌گویم لیگ یک به مراتب از لیگ برتر دشوار تر است و رقابت در این مسابقات خیلی سخت و نفس گیر است. ما از اواسط فصل به این تیم اضافه شدیم و برای آن که آلومینیوم مدعی شده و سپس صعود کند، خون دل‌‌‌های زیادی خوردیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تصریح کرد: در این فصل رقابت داغی بین چند تیم در بالای جدول برای صعود بود و خوشبختانه تیم آلومینیوم توانست در هفته‌‌‌های پایان گوی سبقت را از رقبا ربوده و به این افتخار نائل گردد.

صاحب جمعی در پایان بیان داشت:بنده به نوبه خودم از همه عواملی که در این فصل فرسایشی در برگزاری این مسابقات نقش داشتند و زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و به همه آنها خسته نباشید می‌گویم. قطعا این مسابقات کمی‌و کاستی هایی هم داشت که امیدوارم آنها برای فصل آینده باید برطرف شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید