شیری: هر تیمی اعتراض دارد بیاید در زمین حقش را بگیرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی شیری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید تکلیف لیگ تعیین می‌شد زیرا هر باشگاهی سالیانه میلیاردها تومن هزینه می‌کند و نمی‌توان لیگ را اینگونه در بلاتکلیفی به اتمام رساند.

مهدی شیری با اشاره به اینکه با ادامه مسابقات حق هیچ تیمی ضایع نخواهند شد اظهارکرد: معتقدم از این شرایط پرسپولیس هم ضرر کرد زیرا دیگر نمی‌تواند امسال کنار هوادارانش جشن قهرمانی را برگزار کند.

شیری تصریح کرد: همیشه پرسپولیس در کنار هوادارانش موفق بوده است و آنها انرژی مضاعفی به بازیکنان می‌دادند اما الان اینگونه نخواهد شد؛ با این حال باز هم شرایط برای قهرمانی مهیا است.

وی با تاکید بر اینکه معتقدم از این شرایط پرسپولیس هم ضرر کرده است زیرا دیگر نمی‌تواند امسال کنار هوادارانش جشن قهرمانی را برگزار کند، ابرازکرد: کار پرسپولیس برای قهرمانی هنوز تمام نشده است و موفقیت و قهرمانی با پیروزی‌های متوالی مزه دوچندانی به خود می‌گیرد.

شیری با بیان اینکه فوتبال درحال حاضر یک ‌صنعت در سرتاسر دنیا است و نمی‌شود تمام کارها از سر گرفته‌شود اما فوتبال نه، یاداورشد: این معظل بزرگ به اقتصاد ورزش لطمه زیادی وارد می‌کند.

وی اضافه کرد: از دید من درست‌ترین تصمیم، ادامه مسابقات بود چرا که از طرفی معلوم نبود که ویروس کرونا چه زمانی از بین می‌رود و اینگونه فوتبال ما بلاتکلیفی می‌ماند. از طرفی دیگر تکلیف لیگ‌ فصل آینده هم معلوم نبود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه برخی تیم‌ها خواهان لغو مسابقات بودند، اضافه کرد: اگر شرایط امتیازی تیم‌ها در جدول تقریبا یکسان بود، حرف شما تقریبا درست بود اما آنهایی که این حرف‌ها را می زنند، به دنبال محو کردن ناکامی‌های خود هستند.

شیری با اشاره به اینکه باید تکلیف لیگ تعیین می‌شد زیرا هر باشگاهی سالیانه میلیاردها تومن هزینه می‌کند و نمی‌توان لیگ را اینگونه در بلاتکلیفی به اتمام رساند، تصریح کرد: با ادامه مسابقات حق هیچ تیمی ضایع نخواهند شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید