شیری: برای قهرمانی و رسیدن به پوکر تلاش خواهیم کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی شیری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شایعه وصل شدن لیگ برتر فعلی به فصل آینده که مطرح شده گفت: خیلی بعید می‌دانم که چنین اتفاقی رخ بدهد؛ من هم تا به حال چنین چیزی در دنیای فوتبال ندیدم و امکان پذیر نیست.

مهدی شیری با بیان اینکه ما در پرسپولیس همانند سایر تیم‌ها نیاز به زمان داریم تا به شرایط خوب بدنی برسیم، اظهار کرد: البته شاید با شروع دوباره لیگ برتر در یکی دو هفته به آن چیزی که مدنظر ماست نرسیم اما خیلی زود به شرایط خوبی که داشتیم خواهیم رسید.

شیری با اشاره به اینکه به هر حال باید پذیرفت که تعطیلی ناخواسته لیگ برتر در عملکرد پرسپولیس تاثیر منفی خواهد داشت، افزود: ما چند وقتی است که از تمرینات گروهی دور هستیم و با شروع تمرینات باید دوباره به شرایط ایده‌آل برگردیم.

وی با تاکید بر اینکه به هر حال هر باشگاهی نیاز به زمانی برای نقل و انتقالات، مسائل اداری و مالی دارد، تصریح کرد: به همین خاطر بعید است که بخواهند لیگ امسال را به لیگ فصل بعد متصل کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: به هر حال ما پرسپولیس هستیم و هر زمان که لیگ برتر آغاز شود برای قهرمانی و رسیدن به پوکر تلاش خواهیم کرد تا هواداران را شاد کنیم.

شیری یادآورشد: خوشبختانه تا قبل از تعطیلی لیگ، نتایج خیلی خوبی گرفتیم و به نظرم نیاز به زمان خواهیم داشت تا بتوانیم دوباره نتایج خوب خود را تکرار کنیک.

وی در خصوص آغاز بازی‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا و اینکه فشردگی بازی‌ها به ضرر پرسپولیس خواهد بود تصریح کرد: متاسفانه در بازی‌های آسیایی همواره به ضرر پرسپولیس و حتی سایر تیم‌های ایرانی سوت زده شده و شرایط به ضرر ما بوده است امیدوارم عدالت بین تیم‌های ایرانی و سایر کشورها برقرار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید