شیرین‌ترین خاطره دوران ورزشی بازیکن پیشین استقلال

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی لطیفی بازیکن پیشین استقلال گفت: زمانی که اسامی‌نهایی تیم ملی برای جام جهانی ۹۸ اعلام شد و اسم من هم جز بازیکنان بود؛ شیرین‌ترین خاطره دورن ورزشی من است.

علی لطیفی درخصوص تلخ‌ترین خاطره دوران ورزشی اش نیز اظهار کرد: مصدومیت‌ها نقش زیادی در فوتبال من داشت که همه آن مصدومیت‌ها برای من تلخ بود.

لطیفی با گذر بر این خاطره تصریح کرد: من در تیم بهمن بازی می‌کردم و با استقلال بازی داشتیم. سرمربی استقلال مرحوم ناصر حجازی بود و من این قضیه را بعد از بازی فهمیدم. ناصرخان به علی چینی گفته بود باید بهترین بازیکن ایران را مهار کنی که در همان بازی علی چینی دقیقه ۲ مچ پای من را زد و پای من شکست که بابت همین قضیه ۴ ماه از میادین دور بودم.

وی با بیان اینکه سال گذشته سال خوبی نبود و با اختلاف فاحش، بدترین سالی بود که من در عمرم گذرانده بودم، ادامه داد: سالی که از لحاظ اقتصادی، جنگ بین کشور‌ها و این اواخر بیماری کرونا تمام مردم دنیا و علی‌الخصوص مردم خوب کشور ما را تحت تاثیر قرار داد.

لطیفی با تاکید بر اینکه مهدی ترابی از پرسپولیس و مهدی قایدی از استقلال بهترین بازیکنان ایران در سال گذشته بودند، یادآورشد: علی کریمی، حسن روشن، علی دایی و مجید نامجومطلق،بهترین بازیکنان تاریخ ایران هستند.

لطیفى همچنین در مورد بازى هنرمندان و حواشى پیش آمده در بازی اخیر گفت: بازى خوبى بود و مردم لذت بردند و خاطره شیرینی برایمان ساخته شد. این بازى خیریه بود و همه باید در این امر خیر سهیم باشیم. ولى بعضى مسائل پیش آمد که واقعا حرمتها حفظ نشد. من در مورد درگیرى باید بگویم که من آنجا بودم، هر دوی آنها دوست من هستند، ولى ستار حرفى را زد که به خداداد بر خورد. ستار دوست من است ولى باید حرمت بزرگانى مثل خداداد که اسطوره هستند حفظ کند وقتی می‌گوییم اسطوره دلیل دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید