شیخ‌لاری: مخالف برگزاری بازی‌ها نیستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احد شیخ‌لاری سرمربی ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه به عقیده من، الان زمینه‌ای برای ادامه فوتبال نیست، گفت: حتی در پارک هم نمی‌توان فوتبال بازی کرد چه رسد به زمین بازی!

احد شیخ‌لاری افزود: با این حال گردن ما از مو هم باریک‌تر است و اگر تصمیم به ادامه لیگ بگیرند، برمی‌گردیم اما واقعیت این است که در حال حاضر، همه از بازی در شرایط فعلی هراس دارند.

وی ضمن اشاره به موضوع ادامه یا لغو این فصل از لیگ برتر اظهار داشت: من اصلا مخالف برگزاری بازی‌ها نیستم، اما اعتقاد دارم وضعیت فوتبال ما آن قدر هم حاد نیست که حتما بازی‌ها را برگزار کنیم.

شیخ‌لاری ادامه داد: شما تصور کنید در حال حاضر این همه از طرف وزارت بهداشت در مورد فاصله اجتماعی صحبت می‌شود آن وقت ما چطور ۳۰ بازیکن را با هم به رختکن ببریم و بگوییم لباس عوض کنند و آماده تمرین شوند؟

وی گفت: فوتبال با تماشاگر معنا پیدا می‌کند، اما اگر قصد بازگشت به لیگ را داشته باشیم، باید بازی‌ها بدون تماشاگر باشد و این اصلا زیبا نیست. اگر فقط قرار است تقویم را پر کنیم، پس دیگر نیازی نیست تیم‌ها در بهترین شرایط خود به لیگ برگردند.

سرمربی ماشین‌سازی تبریز با اشاره به اینکه در۴۰ روز همه تیم‌ها می‌آیند و ۱۰ بازی را برگزار می‌کنند و تمام؛ تصریح کرد: اصلا با چه معیار و شرایطی تمرین کنیم؟ الان همه از کرونا ترس و نگرانی دارند. این طور که نمی‌شود.

سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین‌سازی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: من فوتبال را از باشگاه ماشین‌سازی آغاز کرده و بیش از ۱۰ سال در این تیم حضور داشتم اما به خاطر خدمت سربازی از این تیم جدا شدم.
وی افزود: از سال‌های ۵۴-۵۵ و زمان لیگ تخت جمشید در ماشین‌سازی حضور داشتم و حتی به عنوان سهمیه نوجوانان در این لیگ بازی کردم. تا اوایل سال ۶۴ نیز به عنوان بازیکن در ماشین‌سازی توپ زدم. از سال ۶۹-۷۰ نیز از ایدم جداشده و در مسیر فوتبال به تراکتور ملحق شدم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در رابطه با ورودش به عرصه مربی‌گری گفت: در سال ۷۴ و در زمان حضور در تراکتور، راه برای ورود به عرصه مربی‌گری باز شد. به همین دلیل از این فرصت استفاده کرده و در دوره مربیگری انگلستان شرکت نموده و پس از این دوره در تیم‌های پایه و شهرداری تبریز کار کردم.
سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین‌سازی در خصوص حضورش در این تیم خاطرنشان کرد: در آن زمان ماشین‌سازی شرایط خوبی نداشت اما با همت باشگاه، بازیکنان و هواداران، تیممان در مسابقات ابقا شد. سپس در شهرداری، تراکتور و… به عنوان سرمربی حضور داشتم. امروز نیز مصلحت این‌گونه بوده که مجدداً در خدمت ماشین‌سازی باشم.
وی افزود: درواقع هیچ‌کس نمی‌تواند به تنهایی کاری کند. بنابراین امیدوارم همه دست‌به‌دست هم دهیم و راهی که ماشین‌سازی برای پیشرفت در پیش گرفته را با دوستی و رفاقت ادامه دهیم تا ماشین‌سازی در جایگاهی که در خور شان این باشگاه است قرار گیرد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید