شکوری: ورود مدیر جوان به عرصه فوتبال کمک راه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم شکوری سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال در رابطه با ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: در این شرایط کرونایی که مسابقات فوتبال معلق است، نیاز است که تلاش کنیم نقاط ضعف فوتبال‌مان که باید قبلاً شناسایی می‌شده را برطرف کنیم.

ابراهیم شکوری اظهار کرد: مطمئناً در این خصوص مسئولان مربوطه که در بطن کار هستند، می‌توانند بهتر و کارشناسانه‌تر نظر بدهند و نظر آنها ارجحیت دارد.

وی در خصوص اینکه شایعه شده بود او قرار است به عضویت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در بیاید و آیا اصلاً در این باره با او صحبتی شده بود، افزود: اکنون نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم و فکر می‌کنم سکوت بیشتر بتواند به فوتبال ما کمک کند.

شکوری ادامه داد: به هر حال مدیریت ما به گونه‌ای بود که مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند بستری را برای ورود مدیران جوان مهیا کنند.

وی اضافه کرد: ما هم از مدیرانی هستیم که جزو خانواده فوتبالیم و هر جایی که باشیم سعی می‌کنیم به فوتبال خدمت کنیم ان شاءالله در چند روز دیگر هم اتفاقات خوبی رخ می‌دهد تا در جایگاهی مناسب که بتوانیم خدمت بهتری ارائه بدهیم، حضور پیدا کنیم.

سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره اینکه حضور مدیران جوانی مثل او چه کمکی به فوتبال خواهد کرد تصریح کرد: ما تازه وارد عرصه مدیریتی فوتبال شده‌ایم و اینکه مدیران فدراسیون فوتبال به ما اعتماد کردند، جای تشکر دارد.

شکوری یادآور شد: مطمئناً در ادامه مسیر می‌توانیم بیشتر خدمت کنیم و شکوری امروز با شکوری دو سال پیش متفاوت است و با تجربه‌ای که کسب کرده‌ام، در روزها و سال‌های آینده بیشتر می‌توانم به فوتبال خدمت کنم.

سرپرست سابق دبیر کلی فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از سخنانش گفت: تعدادی از افراد انگشت شمار به واسطه رانت‌‌‌های موجود در فدراسیون فوتبال به دنبال پناهندگی و مهاجرت هستند.

شکوری در خصوص اینکه فیفا ۸۰ ایراد بزرگ به اساسنامه فدراسیون فوتبال وارد کرده و آیا این موضوع صحت دارد یا خیر اظهار داشت: من از فدراسیون فوتبال جدا شده ام و اینکه دقیقا چه اطلاعی در مورد اساسنامه رخ داده اطلاع ندارم اما تا زمانی که من در فدراسیون حضور داشتم نمایندگان فیفا در فدراسیون فوتبال حاضر شده و یک سری توضیحاتی را در مورد اساسنامه کلی فدراسیون‌ها به ما ارائه کردند.

وی افزود: قرار بود بر اساس اطلاعات مسئولان فیفا ما اساسنامه را اصلاح کنیم که در همان زمان آقای تاج از سمت خود استعفا کردند و با توجه به شرایط جسمانی او مجبور شدیم انتخابات را برگزار نکنیم چون اساسنامه هم باید تغییر می‌کرد. متاسفانه در آن زمان من از فدراسیون جدا شدم و اطلاع دقیقی از تغییرات ندارم ولی فدراسیون جهانی فیفا می‌خواهد هیچ نهاد دیگری در فوتبال ورود و دخالت نکند تا شاهد اتفاقات عجیب و غریب نباشیم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید