شکوری: فدراسیون فوتبال ۶۰ میلیارد تومان بدهی دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی سابق فدراسیون فوتبال بدهی‌های فدراسیون فوتبال را حدود ۶۰ میلیارد تومان برشمرد و گفت: در فروردین ماه باید چک شستا برای پرداخت حقوق ویلموتس را هم پرداخت کنیم که حدود ۳۰ میلیارد تومان است.

ابراهیم شکوری افزود: حقوق عقب‌افتاده فقط کادر تیم‌های ملی و داوران را باید پرداخت می‌کردیم. امیدواریم با اتفاقاتی که در آینده رخ می‌دهد، پول فیفا به حساب فدراسیون فوتبال تزریق شود.

وی درباره پرداخت نشدن دستمزد بخش زیادی از مربیان، بازیکنان پایه و کارکنان فدراسیون فوتبال، ابراز کرد: واقعا پولی وجود نداشت. باید تشکر کنم از کلیه کارکنان فدراسیون، مربیان و بازیکنان تیم‌های ملی در تمام رده‌ها و رشته‌ها که خیلی عذاب کشیدند.

شکوری درباره پرونده ویلموتس مبنی بر دریافت حقوق ۶/۵ میلیون دلاری از فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: قرارداد به گونه‌ای است که ویلموتس در شرایط عادی نباید برنده شود.

سرپرست دبیرکلی سابق فدراسیون فوتبال با بیان اینکه خودم قرارداد را تا لحظه‌ای که شکایت نکرده بود، ندیده بودم، تصریح کرد: فکر می‌کنم نتواند این مبلغ را بگیرد.

وی درباره جزییات و نحوه عقد قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال ابراز کرد: در رابطه با قرارداد نقشی نداشتم. در انتخاب اسکوچیچ هم نقشی نداشتم چرا که در آن مقطع من در سوئیس بودم و خودم هم صبح این مسئله را فهمیدم.

سرپرست دبیرکلی سابق فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه طبق اساس‌نامه فدراسیون فوتبال کارم را انجام دادم، یادآور شد: قطعا اگر روزی بحث سرپرستی کنار برود و اسم دبیرکل روی من باشد، نوع رفتارم خیلی فرق می‌کند.

وی در خصوص اینکه فیفا ۸۰ ایراد بزرگ به اساسنامه فدراسیون فوتبال وارد کرده و آیا این موضوع صحت دارد یا خیر اظهار داشت: من از فدراسیون فوتبال جدا شده ام و اینکه دقیقا چه اطلاعی در مورد اساسنامه رخ داده اطلاع ندارم اما تا زمانی که من در فدراسیون حضور داشتم نمایندگان فیفا در فدراسیون فوتبال حاضر شده و یک سری توضیحاتی را در مورد اساسنامه کلی فدراسیون‌ها به ما ارائه کردند.

شکوری با بیان اینکه از بحث بدهی‌ها که بگذریم به این مشکل بزرگ بر میخوریم، افزود: قرار بود بر اساس اطلاعات مسئولان فیفا ما اساسنامه را اصلاح کنیم که در همان زمان آقای تاج از سمت خود استعفا کردند و با توجه به شرایط جسمانی او مجبور شدیم انتخابات را برگزار نکنیم چون اساسنامه هم باید تغییر می‌کرد. متاسفانه در آن زمان من از فدراسیون جدا شدم و اطلاع دقیقی از تغییرات ندارم ولی فدراسیون جهانی فیفا می‌خواهد هیچ نهاد دیگری در فوتبال ورود و دخالت نکند تا شاهد اتفاقات عجیب و غریب نباشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید