شکوری: در یک سال گذشته فشار زیادی به فدراسیون وارد شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال با اشاره به جدایی کی‌روش و سپس ویلموتس از تیم ملی گفت: حتما می‌دانید که بعد از جام ملتهای آسیا کی‌روش از تیم ملی جدا شد و بعد از او ویلموتس به تیم ملی آمد، سپس مهدی تاج از فدراسیون جدا شد که همه اینها پروسه بزرگی بود.

ابراهیم شکوری در این باره اظهار کرد: الان هم که بحث کرونا و اساسنامه پیش آمده است. همه این مسائل در یک سال و نیم گذشته فشار سنگینی را به فدراسیون وارد کرد.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: باید قبول کنیم که در تحریم هستیم و همه کشورها کمپینی درست کردند که به کشور ما از طریق ورزش و فوتبال به ایران فشار وارد کنند.

شکوری با اشاره به بدهی فدراسیون با بیان اینکه آن بدهی که ازش سخن می‌گویند از ۱۴۰ میلیارد پایین تر است، اظهار کرد: تقریبا رقم دقیقی را داریم ولی الان اعلام نمی‌کنم.

وی همچنین ادامه داد: هر کدام از عزیزان ریاست فدراسیون را بپذیرند همه نقاط ضعف و قوت را در قالب یک پکیج به فدراسیون جدید خواهیم داد. امیدوارم با انتخاب رئیس جدید دوباره همان تیم اول آسیا باشیم و به روزهای خوش فوتبال برگردیم.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون با اشاره به حق پخش تبلیغات تاکید کرد: در کل دنیا حداقل درآمد باشگاه‌ها ۶۰ درصد است. تا زمانی که این موضوع حل نشود نه تنها امسال بلکه با مشکل بدهی‌های زیاد رو به رو خواهیم شد.

شکوری در پایان صحبت‌‌‌های خویش تصریح کرد: امسال فکر می‌کنم جزو معدود سالهایی بود که از نظر تبلیغات محیطی قرارداد خوبی بستیم و همه چیز در خود سازمان لیگ انجام شده و مثل گذشته نبوده که کارگزار خودش سهمی‌را پرداخت کند. به نظرم بعد از ۱۴ فروردین ماه باشگاه‌ها حق پخش تبلیغاتی را دریافت می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید