شکوری: برند پرسپولیس جایگاه بسیار ارزشمندی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا انتقال فرجی به سرانجام نرسید عنوان کرد: راجع به گزینه‌ها نمی‌خواهم صحبت کنم اما ذکر این نکته ضروری است که ما ۷ سهمیه را خریده بودیم و گزینه هایمان با تیم هایشان قرارداد داشتند.

ابراهیم شکوری در این باره اظهار کرد: فکر کنم طبیعی است که تیمی‌بازیکنش را الان آزاد نکند و تیم ما هم با همین بازیکنان در مسابقه نیمه نهایی توانستند با بهترین شرایط برنده شوند.

وی افزود: ما باید به بازیکنان خود امید داشته باشیم و از همین فردا با کادرفنی و بازیکنان پردانش و پرقدرت وارد زمین خواهیم شد و از هواداران خواهش دارم که وارد بازی‌‌‌های حاشیه بقیه تیم‌ها نشوند که این اتفاقات برای این است که تیم ما را به چالش بکشند. امیدوارم هواداران فقط هواداری کنند و انرژی مثبت بدهند و قطعا این تیم پتانسیل این را دارد که موفق شود.

شکوری ادامه داد: فکر میکنم حفظ برند پرسپولیس و خرید بازیکن موثر برای ما بااهمیت بود. اگر بخواهیم کاملا شفاف صحبت کنیم، آقای شاهین طاهرخانی درخواست قرارداد کمتر از سه سال را داشت و همچنین این که هر موقع خواست با مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جدا شود. من فکر میکنم این یک مورد غیرمعقول بود و بازیکنی که می‌خواهد بیاید در پرسپولیس بازی کند باید بداند در چه جایگاهی قرار می‌گیرد.

شکوری یادآورشد: برند پرسپولیس جایگاه بسیار ارزشمندی است و این که ما بخواهیم با خواسته‌‌‌های خود در روز آخر نقل و انتقالاتی خود را تحمیل کنیم، فکر کنم مناسب نباشد. اما با شرایطی که میخواستیم همخوانی نداشت و ما سعی کردیم که عیسی آل کثیر را در تیم حفظ کنیم و امیدواریم او زودتر به شرایط خودش برگردد و انصاری هم در لیست ماند. مطمئنم این تصمیم در آینده به ما کمک می‌کند و باشگاه پرسپولیس در آینده شرایط خوبی خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید