شکست، نصیب هوادار در دیدار با صنعت نفت

تیم‌‌‌های هوادار و صنعت نفت امروز به دیدار هم رفتند. در این بازی که امروز پنجشنبه و از ساعت ۱۵ در ورزشگاه انقلاب کرج آغاز شد شاگردان رضا عنایتی پذیرای صنعت نفت آبادان بودند. در این بازی هوادار متفاوت از دیدارهای قبلی نشان داد و این تیم نتوانست عملکرد مناسبی را از خود به نمایش بگذارد.

نفتی‌ها در این بازی ۲ بار موفق به گلزنی شدند تا جدال همسایه‌ها در میانه پایانی جدول از آن جنوبی‌ها باشد. در شرایطی که بازی به ثانیه‌‌‌های پایانی خود نزدیک می‌شد شاگردان عنایتی یکی از گل‌های خورده را جبران کردند اما لحظاتی بعد داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا صنعت نفت به لطف این برتری به رده نهم جدول صعود کند و هوادار نیز در رده دوازهم این هفته را به پایان ببرد.

در این دیدار شروین بزرگ(۲۹) و حکیم نصاری(۵۷) برای نفت آبادان و مهدی عبدی در ثانیه‌‌‌های پایانی بازی برای هوادار گلزنی کردند.

ترکیب هوادار:

مهرداد بشاگردی، سیدمحمد ستاری، امیرحسین پورمحمد، مهدی عبدی، سپهر روزی طلب، دانیال کردستانی، صائب محبی، معین عباسیان، امیرحسین خدامرادی، روح‌الله باقری، محمدجواد محمدی

ترکیب صنعت نفت:

فرزین گروسیان، رضا یزدان دوست، امید خالدی، سیدفاخر تهامی، حکیم نصاری، محمد طیبی، محمود مطلق زاده، حسن بیت سعید، مهدی ممی‌زاده، طالب ریکانی، شروین بزرگ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید