شکستی دیگر برای تیم بارسلونا

دو تیم پر آوازه اسپانیائی، بارسلونا و آتلتیکو مادرید، دیشب در ورزشگاه اختصاصی آتلتیکو برابر هم صف آرائی کردند تیم بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 2 بود که روی پاس سرجینیو دست، این کوتینیو بود که صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع خیمنز، این فرصت را از ستاره برزیلی بارسا گرفت.

پس از آن نوبت بازیکنان اتلتیکو مادرید بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و در دقیقه 8، روی همکاری سوارز و یورنته، این توماس لمار بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 17، روی تعلل مینگسا، این کاراسکو بود که ژوائو فیلیکس را صاحب موقعیت کرد اما ضربه این ستاره پرتغالی به شکل خطرناکی از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 23، این اتلتیکو بود که به گل رسید. روی حرکت عالی ژوائو فیلیکس و سوارز بود که لمار صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، توپ را به طاق دروازه بارسا کوبید.

01650075

بعد از این گل بارسا پیش کشید و چیزی نمانده بود که کوتینیو در دقیقه 27 کار را به تساوی بکشد اما او که با دفع ناقص خیمنز صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از کنار دروازه به بیرون زد.

یک دقیقه بعد روی پاس عالی ژوائو فیلیکس، این سوارز بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه این بارسلونا بود که برای رسیدن به گل برتری تلاش بیشتری به خرج داد و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما این اتلتیکو مادرید بود که در دقیقه 44، روی یک ضدحمله سریع به گل دوم رسید. حرکت را توماس لمار را آغاز کرد و در ادامه پاس ژوائو فیلیکس، سوارز را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه تراشتگن فرستاد.

01650068

در ثانیه‌‌‌های پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان دو گل به سود اتلتیکو به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

در دقیقه 60 بود که روی پاس خوب گاوی، کوتینیو صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد که می‌توانست یکی از گل‌‌‌های خورده بارسا را جبران کند اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که اوبلاک حضور داشت.

در حالی که بازیکنان بارسا به دنبال جبران گل‌‌‌های خورده بودند، سوارز می‌توانست در دقیقه 66 اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما این بار تراشتگن با واکنش به موقع، دروازه بارسا را نجات داد.

01649998

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم، تلاش بازیکنان بارسا برای رسیدن به گل افزایش پیدا می‌کرد اما بازیکنان این تیم نمی‌توانستند موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد کنند. یکی از معدود موقعیت‌‌‌های این تیم در دقیقه 86 ایجاد شد که روی یک ضربه آزاد، ممفیس دیپای شانس خود را امتحان کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت و در نهایت بازی با همان نتیجه 2-0 به سود اتلتیکو به پایان رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید