شکایت مالک تیم شهر خودرو از مدیران ورزشی خراسان به فیفا

فرهاد حمیداوی مالک تیم شهر خودرو که پس از دیدار تیمش مقابل هوادار تهران، به شدت علیه مدیران ورزشی در استان خراسان رضوی به ویژه هیات فوتبال تاخته بود، نامه‌ای را بر علیه آن‌ها تنظیم و به فیفا ارسال کرده است.

حمیداوی در نامه خود به دخالت‌های غیر مرتبط از سوی هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان در امورات یک باشگاه خصوصی و هم‌چنین کارشکنی‌ها اشاره داشته و ضمن آن‌که اسناد و مدارکی را به پیوست در قبال نپذیرفتن نام «شهر خودرو» از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارائه کرده است و به نوعی قصد داشته از دخالت‌های دولتی انجام شده در یک تیم خصوصی پرده برداری کند.

هر چند که هنوز از جزییات بیشتر این پرونده شکایت از سوی مالک تیم شهر خودرو خبری از دسترس نیست اما فیفا الزامات سخت‌گیرانه‌ای درباره مسائل دخالت ارگان‌های دولتی در امورات فوتبالی دارد و بارها بر این الزمات خود تاکید کرده و هشدار داده که در صورت عدم رعایت، امکان تعلیق فدراسیون‌ها وجود دارد.

با این وصف، باید منتظر اخبار تکمیلی در این‌باره ماند و دید اسناد ارائه شده از سوی حمیداوی بر شکایت به فیفا چه بوده و در نهایت بعد از گذراندن پروسه‌های لازم برای پرونده تشکیل شده، چه رأیی در قبال آن صادر می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید