شکایت باشگاه آلومینیوم اراک از ساکت الهامی‌مربی نساجی

در پی رفتارهای زننده سرمربی تیم فوتبال نساجی در حین دیدار فینال جام حذفی باشگاه آلومینیوم اراک اعلام کرد که از وی به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت رسمی‌روز شنبه انجام خواهد شد.

سرمربی تیم نساجی پیش از شروع بازی در اقدامی‌زننده با لگد به شکم محمد نوازی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم زده و در ادامه از ادبیاتی استفاده که خود وی در برنامه تلویزیونی و پس از پایان بازی به آن اشاره کرد.

باید پرسید سرمربی نساجی به چه دلیل از رختکن تیمش خارج شده، مقابل رختکن آلومینیوم اراک حضور پیدا کرده و در ادامه با لگد به شکم مربی آلومینیوم اراک زده است؟

وی در پایان بازی با کنایه در مورد دستیاران سرمربی آلومینیوم اراک سخن گفته و سپس در یک رفتار زشت و زننده مقابل چند دوربین از کلماتی در مورد محمد نوازی استفاده کرده که قطعا نیازمند ورود کمیته‌‌‌های رسیدگی به تخلفات در فدراسیون خواهد بود.

الهامی‌همچنین در برنامه تلویزیونی اتهاماتی را به نحوه انتخاب سرمربی تیم توسط مسئولان رده بالای باشگاه آلومینیوم اراک وارد کرده که قطعا باید در محاکم قضایی آنها را به اثبات برساند.

باشگاه آلومینیوم ضمن ضمیمه کردن فیلم اتفاقات مقابل رختکن، اظهارات این مربی علیه محمد نوازی که شروع کننده مصاحبه و تحریک عوامل دو باشگاه بوده و صحبت‌‌‌های وی در برنامه تلویزیونی، خواستار رسیدگی کمیته انضباطی و اخلاق به تخلفات این مربی است.

امید است حضور فرزند ریاست کمیته اخلاق در تیم فوتبال نساجی مازندران موجب عدم رسیدگی به موقع به این تخلفات نشود که در غیر این صورت باشگاه آلومینیوم اراک اقدامات قضایی را در خارج از فدراسیون پیگیری خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید