شکایت از داوری، این بار در لیگ آزادگان

سرمربی ویستا توربین، میلاد بلادی، در گفت و گویی در خصوص عملکرد بازیکنانش مقابل خیبر خرم آباد اظهار داشت: در نیمه اول بازی خیلی خوبی بود و تا دقیقه ۴۰ ما سوار بازی بودیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. در دقایق پایانی نیمه اول یکی از مدافعان ما دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شد و مجبور شدیم که از بازیکن دیگری که پست تخصصی‌اش دفاع نبود استفاده کنیم.

وی افزود: متاسفانه در ۱۶ هفته ای که گذشت تمام بازیکنان خط دفاعی‌مان مصدوم شدند و از بازیکنان پست‌‌‌های مختلف در خط دفاع استفاده کردیم. امیدوارم در نیم فصل دوم نسبت به هزینه ای که باشگاه برای جذب بازیکن پرداخت کرده بتوانیم موفق باشیم و شرایط تیم را بهتر کنیم. با چند بازیکن صحبت کردیم ولی هنوز به صورت قطعی کسی به تیم اضافه نشده است.

سرمربی ویستا توربین در مورد شکایت این باشگاه از داوری بازی مقابل خیبر عنوان کرد: باشگاه نسبت به سوت‌ها و تصمیماتی که داور گرفت و کارشناسان هم معتقد بودند که داور قضاوت ضعیفی داشته شکایت نامه‌ای تنظیم کرده است. طبق نظر کارشناسان داوری در یکی از صحنه‌ها بازیکن خیبر سوار بر بازیکن ما بود و توپ را وارد دروازه ما کرد که داور باید خطا اعلام می‌کرد. در دیگر صحنه بازیکن خیبر توپ را با دست کنترل کرد که منجر به دریافت گل بعدی تیم شد و داور این صحنه را هم خطا اعلام نکرد. با وجود این اشتباهات نتیجه را سه بر یک واگذار کردیم.

بلادی تاکید کرد: کارشناسان داوری قبول کردند که داور به ضرر ما سوت زد و ما هم دیگر نمی‌توانیم کاری کنیم. متاسفانه تیمی‌مثل ما مقابل تیم‌‌‌های ریشه دار به مشکل بر می‌خورد. فکر می‌کنم که داوران شهامت قضاوتِ عادلانه را ندارند و رو به روی تیم‌‌‌های بزرگ برای به دست آوردن دل هواداران آن تیم تمامی‌صحنه‌‌‌های مشکوک را به نفع آنها اعلام می‌کنند.

وی در خصوص دیدار بعدی تیمش مقابل ملوان گفت: همانطور که می‌دانید در فوتبال تیم هایی که در پایین جدول حضور دارند یقه تیم‌‌‌های بالای جدول را می‌گیرند و بازی‌ها بسیار سخت است. چون فاصله امتیازات نزدیک به هم می‌شوند در ایران نمی‌توان نتایج را پیش بینی کرد و همه تیم‌ها می‌دانند که ما تا دقیقه ۹۰ حریفانمان را اذیت می‌کنیم. امیدوارم در مقابل ملوان بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید