شهریار مغانلو: تلاش میکنم تا به پیراهن تیم ملی برسم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شهریار مغانلو مهاجم تیم سانتاکلارای پرتغال درباره پیشنهاد برخی تیم‌های ایرانی به خودش گفت: از باشگاه‌های پرسپولیس، تراکتور و سپاهان تشکر می‌کنم که به من پیشنهاد دادند اما در نهایت تصمیم گرفتم به پرتغال آمده و سانتاکلارا را انتخاب کنم.

شهریار مغانلو همچنین درباره اینکه به حضور در تیم ملی هم فکر می‌کند عنوان کرد:‌ تمام سعی و تلاشم را به کار می‌گیرم تا به پیراهن تیم ملی هم برسم.

شهریار مغانلو درباره اینکه آیا به جز سانتاکلارا از تیم‌های خارجی دیگر پیشنهاد داشته است، گفت: تیم‌هایی از قطر،بلژیک و پرتغال به من پیشنهاد دادند ولی خودم سانتاکلارا را انتخاب کردم. دوست دارم در این تیم برای کشورم بازیکن خوبی باشم و به آنچه در ذهن دارم دست یابم.

وی درباره حضور خود در تیم سانتاکلارای پرتغال اظهار داشت: درباره پیشنهاد این باشگاه فکر و تحقیق کرده و در نهایت سانتاکلارا را انتخاب کردم. این تیم مربی باشخصیت و کاربلدی دارد و می‌خواهم از اینجا به آنچه دلم می‌خواهد برسم.

مهاجم جدید تیم سانتاکلارای پرتغال درباره مبلغ قراردادش با این باشگاه توضیح داد: اگر می‌خواستم به مسائل مالی فکر کنم می‌توانستم ۴-۵ برابر قراردادم در سانتاکلارا در ایران پول بگیرم ولی این موضوع برای من مهم نبود و فقط می‌خواهم به اهدافم برسم.

شهریار مغانلو درباره اینکه آیا با بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ پرتغال برای حضور در این کشور صحبت کرده بود، گفت: با مهدی طارمی‌در باره شرایط لیگ پرتغال صحبت کرده و مشورت خوبی از وی گرفتم. البته با امیر عابدزاده صحبتی نداشتم. در نهایت پس از تحقیق هایی که انجام دادم، تیم جدید خود را انتخاب کردم.

مهاجم تیم سانتاکلارای پرتغال در ایان صحبت هایش نیز خاطرنشان کرد: اگر می‌خواستم به مسائل مالی فکر کنم می‌توانستم ۴،۵ برابر قراردادم در سانتاکلارا در ایران پول بگیرم.

شهریار مغانلو (زاده ۳۰ آذر ۱۳۷۳ در زنجان) یک بازیکن فوتبال اهل زنجان است که به تازگی به باشگاه فوتبال سانتاکلارا پرتغال پیوست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید