شهرآورد تهران با چاشنی کری های پیش از بازی

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – شهرآورد یا همان دربی تهران تا ساعاتی دیگر در حالی برگزار می شود که سرمربیان دو تیم پیش از شروع دیدار و در نشست خبری با صحبتهای خود سعی داشتند فشار را از روی تیم خود برداشته و تیم مقابل را تحت فشار روحی قرار دهند.

دومین شهرآورد سال ۹۸ در شرایطی برگزار می شود که وضعیت دو تیم در جدول رده بندی بسیار متفاوت است.پرسپولیس که در رتبه ششم جدول رده بندی لیگ بتر قرار دارد در صورت برد مقابل حریف سنتی خود می تواند حداقل خود را به رتبه دوم جدول رده بندی برساند.در صورتی که سرخ ها بتوانند  با اختلاف چهار گل استقلال را شکست دهند می توانند صدرنشینی را نیز از آن خود کنند. شکست پرسپولیس تغییری در رتبه این تیم در جدول ایجاد نمی کند.

از سوی دیگر استقلال در انتهای جدول رده بندی و در رتبه ناامید کننده پانزدهم قرار دارد و در صورت پیروزی در این دیدار می تواند تا پله هفتم جدول ، خود را بالا بکشد.تساوی می تواند استقلال را به رتبه دوازدهم جدول برساند ولی شکست اوضاع استقلال را بحرانی خواهد کرد و این تیم را همچنان در انتهای جدول نگه خواهد داشت.

شهرآورد تهران با چاشنی کری های پیش از بازی

پیش از شروع دیدار سرمربیان هر دو تیم جنگ روانی علیه تیم مقابل را آغاز کرده اند.

کالدرون سرمربی پرسپولیس معتقد است پس از سه بار قهرمانی متوالی حالا سازمان ورزش دوست دارد فرزندان دیگرش هم شانس قهرمانی داشته باشند برای همین امتیازاتی برای آنها قائل شده است.گابریل کالدرون مدعی است جونیور انتخاب و اولویت نهم وی بوده است و دیاباته مهاجم فعلی استقلال مد نظر او بوده ولی به او گفته اند بودجه کافی برای خرید بازیکن گرانقیمت خارجی وجود ندارد.

از سوی دیگر استراماچونی مدعی است که آنها شیخ دیاباته را زمانی به خدمت گرفتند که هنوز گابریل کالدرون مربی پرسپولیس نشده بود.

این کری خوانی ها در حالی است که تا چند ساعت دیگر شهرآورد ۹۱ برگزار خواهد شد.در شهرآورد تهران سهم پیروزی استقلالی ها بیشتر است اما طی چندین سال اخیر پرسپولیس برنده ی بیشتر شهرآورها بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید