شمس: فدراسیون نباید قطره چکانی پول دهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین شمس عضو کمیته فنی فوتسال ایران در خصوص بحث مسابقه پلی‌آف و تصمیم‌گیری در این مورد گفت: با توجه به اینکه ما زیرساخت‌های لازم نداریم و باشگاه‌ها هم از لحاظ مالی ضعیف هستند، باید پلی‌آف برداشته شود که امسال این کار را کردند.

حسین شمس افزود: بعضی تیم‌ها وقتی صعودشان به پلی‌آف مشخص شده بود، این مسابقات را جدی نمی‌گرفتند و حتی با امیدهایشان می‌آمدند. این دید را نداشتند که بقیه تیم‌ها ممکن است به بازی آن‌ها احتیاج داشته باشند.

شمس با بیان اینکه این مسابقات در هفته آخر لوث شده بود، بنابراین تصمیم گرفتند پلی‌آف را بردارند، اظهار کرد: خیلی از باشگاه‌ها از نظر مالی ضعیف هستند و بنابراین بهترین است که از خیر پلی‌آف بگذرند.

عضو کمیته فنی فوتسال در مورد ناراحتی اعضای کادرفنی تیم ملی از واریزی ناچیز، اظهار داشت: دو سال است که کادرفنی تیم ملی پولی دریافت نکرده و پاداش‌ها هم به تأخیر افتاده است. فدراسیون به آن‌ها قطره چکانی پول می‌دهد که کار درستی نیست.

شمس ادامه داد: بعد از ماجراهای ماجراهای کی‌روش و ویلموتس که حمله کردند و همه چیز را با خودشان بردند، جیبش خالی است و هروقت پولی پیدا می‌کنند قسمتی از آن را به فوتسال اختصاص می‌دهند.

عضو کمیته فنی فوتسال با تاکید بر اینکه امیدواریم داستان ویلموتس ختم به خیر شود که این پول کلان را به او ندهیم، تصریح کرد: آدمی‌که حدود چهل روز به اینجا آمده، نباید ۲۰۰میلیارد درخواست داشته باشد.

وی در مورد واریزی کم کادر فنی تیم ملی فوتسال ادامه داد: به خاطر اینکه فدراسیون با مشکلات مالی عدیده‌ای روبرو است، مجبور شدند همین مبلغ را بریزند، اما قول دادند هر وقت پول بیاید با کادر فنی تسویه حساب کنند.

شمس با اشاره به اینکه ما باید پنج ماه دیگر برویم و در ترکمنستان از قهرمانی‌مان در جام ملت‌ها دفاع کنیم ضمن اینکه مقدماتی جام جهانی را هم داریم، خاطرنشان کرد: امسال برای فوتسال مهم است.

عضو کمیته فنی فوتسال یادآورشد: امیدواریم رئیس جدید فدراسیون هر کسی که می‌آید درک متقابلی از فوتسال داشته باشد و بداند که سال عجیب و غریبی داریم و برای جام جهانی آینده باید آماده شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید