شماره 7 سپاهان در لیست خرید یحیی برای پرسپولییس

پیشنهادی که حسینی را برای ماندن در سپاهان راضی نمی کند

بنابر گزارشهای رسیده از اصفهان محمدرضا حسینی هافبک تیم سپاهان در لیست خرید پرسپولیس برای فصل آینده قرار دارد و یحیی گل‌محمدی هم به واسطه شناخت قبلی مایل است این بازیکن را در تیمش داشته باشد.

 سپاهان برای تمدید قرارداد محمدرضا حسینی رقمی‌بیشتر از ۳ میلیارد تومان نمی‌پردازد. پیشنهادی که چندان به مذاق هافبک تکنیکی سپاهانی‌ها خوش نیامده و احتمال بیشتری دارد تا محمدرضا حسینی تیم اصفهانی را ترک کند.

او اولین خرید سپاهان در لیگ هجدهم بود که توسط امیر قلعه‌نویی پیراهن زرد رنگ را در حالی پوشید که گفته می‌شد پیشنهاد جدی هم از استقلال دارد. با این حال محمدرضا حسینی تصمیم گرفت در اصفهان بماند و از ذوب آهن به تیم سپاهان این شهر برود. حسینی، هافبک خلاق و تکنیکی سابق ذوب آهن با قراردادی ۲ ساله به دیگر تیم اصفهانی پیوست.

این بازیکن ۲۹ ساله از فجر سپاسی در فوتبال ایران مطرح شد و خود را به ذوب‌آهن رساند. در دوره ۴ ساله‌ای که او با ذوب آهن در لیگ برتر سپری کرد، عملکردش هر فصل پیشرفت کرد و رفته رفته خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ معرفی کرد. حسینی در لیگ قهرمانان آسیا نیز نمایش‌های خوبی با پیراهن ذوب داشت و در آمار فردی مربوط به خلق موقعیت‌ها در زمره نفرات برتر قرار داشت. ارسال پاس‌های کلیدی و تکنیک بالا در عبور از مدافعان را می‌توان دیگر نقاط قوت بازی او دانست.

حسینی سابقه شاگردی یحیی گل‌محمدی را نیز در ذوب آهن در کارنامه داشته و سرمربی کنونی پرسپولیس به خوبی با خصوصیات تهاجمی‌و سبک بازی این هافبک تکنیکی آشناست. از طرفی عملکرد ضعیف برخی هافبک‌های پرسپولیس در دربی حذفی برابر استقلال، فکر یحیی را حسابی به خودش مشغول کرده است. اینکه هافبک‌های اسم و رسم‌دار پرسپولیس در دیدار با رقیب سنتی دور از انتظار ظاهر شده‌اند و به نظر می‌رسد دیگر اشتهای سابق برای کسب موفقیت با این تیم را نداشته باشند. بر همین اساس هم دور از ذهن نیست اگر محمدرضا حسینی هافبک تکنیکی و انرژیک سپاهان مورد توجه گل‌محمدی قرار گرفته باشد.

قرارداد این هافبک رونده در پایان لیگ بیستم با سپاهان به اتمام می‌رسد و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی‌دلش خواست برود. باید منتظر ماند و دید سپاهان پیشنهاد مالی خود را بالاتر می‌برد یا اینکه محمدرضا حسینی از این تیم جدا خواهد شد؟

بد نیست اشاره کنیم؛ رقم پیشنهادی فعلی باشگاه سپاهان به اندازه مبلغ ۲ سال پیش محمدرضا حسینی است که با آن از ذوب‌آهن به این تیم پیوست!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید